Warszawa – gdzie urządzić konferencję?

aleXXXandra

Użytkownik

Dobry wieczór, mam pytanie do was, może ktoś będzie mógł mi pomóc. Urządzam z firmą cykl szkoleń i szukam jakiś tanich sal szkoleniowych w Warszawie. Wiecie coś o jakiś fajnych salach? Niestety koszty są ważne, więc jakby coś to z tych tańszych szukam.

PierwszyKat

Użytkownik

No koszty zawsze są ważne, wiadomo, że wszyscy szuakja taniej sali, bo tu złotówka, tam złotówka – i nie wiedzieć czemu i kiedy robią się tysiące. :(

aleXXXandra

Użytkownik

No właśnie, to wiesz może coś o jakiś fajnych salkach? Nie muszą być duże, ale fajnie by było gdyby miały klimat. Zwiedzałam już różne sale konferencyjne w Warszawie (przy okazji zebrań czy różnych kursów) i jakoś niewiele z nich mi się spodobało. Albo wielkość sali nie ta, albo obsługa do kitu..

boska

Użytkownik

A słyszałaś o salach na Hrubieszowskiej? To nowe centrum, całkiem dobrze położone, wiesz, praktycznie w samym środku miasta. Mają dwie kameralne salki (nie są zatem drodzy), a pomoc przy przeprowadzaniu spotkań – rewelacja. Ostatnio mieliśmy tam cykl szkoleń i wszyscy byli bardzo zadowoleni – ceny też są ok., mój dział finansowy nie marudził po raz pierwszy, jak nigdy. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015