Potrzebuję przemyśleć parę spraw

zwyczajnymirek

Użytkownik

Cześć, witam. Nie to, że jestem jakimś introwertykiem – po prostu każdy człowiek potrzebuje czasami pobyć trochę we własnym towarzystwie. Ja też to lubię i teraz akurat mam taką potrzebę. Zbliża się koniec roku – czas w gronie rodzinnym. Chciałbym tuż po świętach wyjechać sobie na kilka dni, aby odpocząć od ludzi. Pomyśleć, pooddychać wiejskim powietrzem. Czy polecicie mi jakieś miejsce, gdzie mogę udać się na urlop?

boska

Użytkownik

Może zastanów się nad wynajęciem domku nad jeziorem w miejscowości Żnin, to powinno Ci się spodobać. Sama często wyjeżdżam na wakacje na wieś, ponieważ mam tam dziadków. Ale to nie jest jedyny powód. Po prostu uwielbiam ten klimat, ludzie mieszkający przez całe życie w mieście – nie rozumieją tego.

aleXXXandra

Użytkownik

Uważam, że turystyka wiejska jest ostatnio bardzo popularna i ów popularność jest słuszna. Jeśli w głowie Ci Brzezina - Agroturystyka Kujawy są obszarem, którym wręcz musisz się zainteresować. Nie ma lepszego miejsca na wypoczynek niż ten rejon Polski. Ludzie wyjeżdżają pasjami za granicę, a nie potrafią docenić tego, co mają na miejscu. To takie smutne. Nie bierzmy w tym udziału!

zwyczajnymirek

Użytkownik

Dziękuję bardzo za rady. Nie byłem ani w Żninie, ani w Kujawach. Prawdopodobnie pojadę tu i tu, urlop mi się należy. Mam bardzo stresującą pracę i czepialską żonę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015