Skuteczne tabletki na przedłużenie stosunku

Genowefa

Użytkownik

Hej, takie nietypowe pytanko prosto z mostu, bez gry wstępnej ;) czy spotkaliście się może z jakimiś tabletkami przedłużającymi stosunek ? Słyszałam co nieco na ten temat, ale wolę dopytać. Może trafi się ktoś, kto je stosuje???

SwojskiTyp

Użytkownik

A co – twój facet ma problem?

Genowefa

Użytkownik

No niestety :( i nie wiem jak temu zaradzić.

napastnik

Użytkownik

No chyba ty temu raczej nie zaradzisz, tylko on będzie musiał zaaplikować jakieś środki na to.

Genowefa

Użytkownik

Ale ja właśnie chciałabym się dowiedzieć jak one działają, z czego są zrobione, w sensie z jakich składników, czy rzeczywiście można liczyć się z przedłużeniem stosunku u mężczyzn ? Jestem kompletnie zielona w te klocki, a mój facet na razie ma problem z akceptacją tego problemu. Więc sobie pomyślałam, że zrobię wywiad i coś mu konkretnie podpowiem.

SwojskiTyp

Użytkownik

No to na temat tabletek nic nie powiem, bo tylko o nich czytałem. A nie stosowałem. A kolega?

napastnik

Użytkownik

Ja za to jestem praktykiem. Kilka tygodni temu je kupiłem i biorę, bo zwyczajnie mi nie szło w te klocki...

Genowefa

Użytkownik

I??

BojowyMikser

Użytkownik

Jakby ci to delikatnie powiedzieć ;) jest znacznie lepiej. Nie będę opisywac ci w szczegółach, bo jakos tak mi głupio z laską o tym gadac, ale trzeba przyznać, że są skuteczne. Zaczynam i kończę jak prawdziwy facet :)

Genowefa

Użytkownik

a możesz podesłać linka, gdzie je kupiłeś? Poczytam sobie o nich.

SwojskiTyp

Użytkownik

jasne, za chwilę dostaniesz.
12> DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015