Dekoracja przed domem weselnym

boska

Użytkownik

Wraz z mężem prowadzimy dom weselny. Jako że ostatni rok był dla nas bardzo udany, zdecydowaliśmy się trochę upiększyć salę z zewnątrz. Na pierwszy ogień idą ozdobne kamienie wysypane w kształt ścieżki. Co jeszcze można dodać? Najlepiej coś kamiennego, dobrze komponującego się z resztą terenu.

aleXXXandra

Użytkownik

Właśnie kilka minut temu przeglądałam w internecie donice betonowe. Strona z artykułami ogrodowymi. Może takie coś się nada? Ładnie porozstawiane wzdłuż ścieżki, a do środka białe róże. Wydaje mi się, że mogło by to wyglądać dość nieziemsko :D

monitorprawdy

Użytkownik

Byłem ostatnio na weselu u kuzyna. Tam gdzie robił wesele, właściciele zrobili drogę do domu w kształcie serc. Szczerze powiem, że bardzo mi się podobało. Najlepiej pomyśleć co się kojarzy z weselem, i takie dodatki dawać. Dzisiaj najlepiej sprawdza się estetyka i minimalizm. Z doświadczenia wiem, że ludzie w tych czasach nie przepadają za przepychem.

boska

Użytkownik

Motyw z białymi różami bardzo mi się podoba. Widziałam kiedyś coś podobnego, od parkingu aż pod sam dom były wyłożone białe płytki. Wzdłuż tego były posadzone róże w bardzo niskich prostokątnych donicach. Efekt nieziemski, ale nie chcę wiedzieć ile coś takiego musiało kosztować. Ale pomysł z donicami i różami jest jak najbardziej w moim typie. Skuszę się na taki rodzaj ozdoby. Dzięki za pomysły :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015