#2016-01-15 09:28:53 

aleXXXandra

Użytkownik

kompletuję wyposażenie do airsoftu. Oczywiście mam już replikę karabinu szturmowego z napędem elektrycznym, z pojemnym magazynkiem typu hi-cap. Kupiłam również cały strój, włączając w to wygodne wojskowe buty i gogle, które mają chronić przed kulkami. Co waszym zdaniem powinnam jeszcze dokupić?
#2016-01-15 11:01:01 

kamikaze

Użytkownik

A masz jeden magazynek czy kilka? Masz jedna baterie, czy przynajmniej druga zapasowa? Czy masz wycior do czyszczenia lufy karabinu? Czy masz ladowarke? Te wszystkie rzeczy to podstawa jesli nie chcesz robic dluzszych przerw w czasie zabawy. A tak poza tym, to warto takze zainwestowac w kupno profesjonalnego pokrowca na karabin. Nie raz widziałem chlopakow, ktorzy jechali postrzelac z odslonieta bronia i widzialem jakie zdziwienie wywolywali wsrod przechodniow.
#2016-01-15 11:12:08 

Hell

Użytkownik

Bez przesady, moim zdaniem jeden magazynek hi-cap w zupełności wystarczy, tylko musisz mieć przy sobie zapas kulek, ale z tym dzisiaj nie ma większego problemu. Kulki są tanie i łatwo dostępne. Jak stawiasz na realizm to możesz sobie dokupić jakieś dodatkowe wojskowe akcesoria typu nóż, latarkę taktyczną, celownik optyczny i tego typu dodatki. Osobiście radziłbym również zainwestować w kamerę sportową, bo te filmiki ze strzelań są naprawdę fajne i pozwalają szybko uczyć się na błędach.
#2016-01-15 12:15:16 

wymiksowana

Użytkownik

Dużo fajnych rzeczy znajdziesz w firmie TanieMilitariaPL. Ja stale powiększam moje wyposażenie o kolejne gadżety i akcesoria taktyczne. Chłopak mówi, że mam na tym punkcie większego świra od niego, ale co poradzę, naprawdę mnie to wciągnęło. Dla niego jest najważniejsza broń, a dla mnie właśnie te dodatki. Lubię jak wszystko tworzy spójną całość – broń, ubrania, dodatkowe akcesoria. To jest moim celem i na tym zwykle się skupiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015