Ile trwa leczenie bezsenności?

Genowefa

Użytkownik

Od kilku tygodni przyjmuje lekki na bezsenność i co jakiś czas spotykam się z moim lekarzem, aby sprawdzić postępy leczenia. Poprawa oczywiście jest, ale w momencie odstawienia leków problem wraca. Chciałabym zapytać po jakim czasie udało wam się pozbyć tego problemu?

Hell

Użytkownik

Wydaje mi się, że masz nieodpowiedniego lekarza. Problem ze snem to walka nie tylko z objawem, ale także z przyczyną, więc od tego trzeba zacząć. Poradź się innego specjalisty lub ruch do profesjonalnej kliniki, gdzie leczy się tego typu przypadki.

Roberta

Użytkownik

Trudno wskazać w jakim czasie mijają zaburzenia snu. Może się zdarzyć tak, że przez całe życie będziesz miała problemy z tą chorobą. Ale jeśli podejmiesz odpowiednią terapię sądzę, że chorobę uda się wyciszyć na tyle, że będziesz mogła normalnie funkcjonować.

PierwszyKat

Użytkownik

Dobry lekarz zawsze wie jak wyleczyć z bezsenności. Ja na takiego trafiłem i dzisiaj śpię jak niemowlę.

Bratowa

Użytkownik

Kochana same leki nie pomogą. To aż nie do pomyślenia, że lekarz nie powiedział ci jak to wszystko działa. Przecież już na pierwszej wizycie powinnaś być o tym poinformowana, że przyczyną zaburzeń snu są w większości przypadków problemy natury psychicznej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015