Ile trwa leczenie bezsenności?

Genowefa

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Zakopane

Wiek: 27

Od kilku tygodni przyjmuje lekki na bezsenność i co jakiś czas spotykam się z moim lekarzem, aby sprawdzić postępy leczenia. Poprawa oczywiście jest, ale w momencie odstawienia leków problem wraca. Chciałabym zapytać po jakim czasie udało wam się pozbyć tego problemu?

Hell

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Wydaje mi się, że masz nieodpowiedniego lekarza. Problem ze snem to walka nie tylko z objawem, ale także z przyczyną, więc od tego trzeba zacząć. Poradź się innego specjalisty lub ruch do profesjonalnej kliniki, gdzie leczy się tego typu przypadki.

Roberta

Użytkownik

Posty: 52

Skąd:

Wiek: 25

Trudno wskazać w jakim czasie mijają zaburzenia snu. Może się zdarzyć tak, że przez całe życie będziesz miała problemy z tą chorobą. Ale jeśli podejmiesz odpowiednią terapię sądzę, że chorobę uda się wyciszyć na tyle, że będziesz mogła normalnie funkcjonować.

PierwszyKat

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Zabrze

Wiek: 40

Dobry lekarz zawsze wie jak wyleczyć z bezsenności. Ja na takiego trafiłem i dzisiaj śpię jak niemowlę.

Bratowa

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Szczecin

Wiek: 18

Kochana same leki nie pomogą. To aż nie do pomyślenia, że lekarz nie powiedział ci jak to wszystko działa. Przecież już na pierwszej wizycie powinnaś być o tym poinformowana, że przyczyną zaburzeń snu są w większości przypadków problemy natury psychicznej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015