Film wizerunkowy – warto?

BojowyMikser

Użytkownik

Hejo! Dopiero co założyłem swoją pierwszą firmę. Interes jakoś się kręci, ale chciałbym, żeby firma miała jeszcze swój oryginalny film wizerunkowy. Wiem, jak to dobrze działa, bo sam się łapię na takie filmy. Pięknie zrobione, profesjonalnie, ciekawie, prezentują zazwyczaj walory firmy i od razu wiadomo, z czym się ma do czynienia. Myślicie, że to dobry pomysł, czy raczej mam sobie darować i nawet się za to nie brać?

monitorprawdy

Użytkownik

No ja osobiście myślę, że to jest pomysł bardzo dobry i na pewno warto coś takie zrobić i mieć. Moją uwagę takie filmy też przykuwają, chociaż wiadomo, że tam można wcisnąć mało informacji, żeby to przyciągało uwagę i było ciekawe.

BojowyMikser

Użytkownik

No to w takim razie będę działał w tym kierunku. Firmę mam już upatrzoną, więc to tylko kwestia dogadania szczegółów. Pomysł na film też mam, ale może jeszcze pogadam tam z pracownikami i coś ciekawego jeszcze mi polecą. No w każdym razie dziękuję Ci bardzo serdecznie za Twoją opinię, teraz mam pewność, że coś ciekawego z tego wyjdzie i na pewno warto coś takiego mieć i pokazywać jak najczęściej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015