Doprowadzenie wody do nowego domu.

bomberman

Użytkownik

Mam pewien problem. Wróciłem jakiś czas temu z zagranicy i postanowiłem wybudować sobie dom. Teściowie użyczyli mi część działki, dokonaliśmy wszystkich administracyjnych formalności, ale pojawił się jeden mały problem. Doprowadzone na docelową działkę jest wszystko z wyjątkiem wody. Żeby doprowadzić rurę do mojego domu musiałbym popsuć teściom altankę i chodnik, a tego bardzo bym nie chciał. Czy ktoś ma jakies rozwiazanie?

Genowefa

Użytkownik

Trudna sprawa, nie zazdroszcze bo wiadomo jak to jest z tesciami. Czlowiek chcialby jak najlepiej a i tak cos sie nie spodoba. Jak sie czegoś dowiem, albo cos wymysle to dam znac. Pozdrawiam.

zwyczajnymirek

Użytkownik

. Tak się zastanawiam i mógłbyś zrobić przecisk sterowany, czyli ominięcie tych przeszkód terenowych pod ziemią bez ich naruszania. W skrócie wygląda to tak, że specjalna maszyna dokonuje nawiertu i wciska hydraulicznie rurę w ziemię, aż ta wyjdzie z drugiej strony. Domyślam się że na działkach jest mało miejsca i rurka musi wyjść dokładnie z drugiej strony. Dlatego musisz poszukać firmy, która właśnie dysponuje techniką sterowania podczas pracy. Pozdrawiam.

bomberman

Użytkownik

Brzmi to bardzo ciekawie. Znalazłem firmę w swojej okolicy i czytam właśnie czy ma to czego dokładnie szukam, ale wydaje mi się że będzie wporządku. Link do strony: http://wtd-przewierty.pl/technologia/. Co uważasz, będzie dobrze jeśli ich zamówię?

zwyczajnymirek

Użytkownik

Będzie perfekt. Wszystko jest jak powinno i maszyna też bardzo dobra.

bomberman

Użytkownik

Okej, dzięki pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015