Gdzie kupię sprawdzone i porządne opony i letnie i na zimę??

SwojskiTyp

Użytkownik

Witam wszystkich. Potrzebuję rady co do producenta i sklepu w którym mogę kupić naprawdę porządne opony i na zimę i na lato. Potrzebuję po prostu kompletu jednych plus na wymianę. Szczerze powiem, ze ostatnio takie badziewie kupiłem, że liczę na poważne propozycje. Dziękuję za pomoc

Bombardier

Użytkownik

Jako tak naprawdę dobrą markę to bym polecił ci to auta Dębice a jak chodzi o opony motocyklowe Michelin. Jedno i drugie znajdziesz w tym sklepie online w którym ja zamawiam u kunickiego, ale podsyłam ci link do samochodowego, bo chyba to cię bardziej interesuje: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Debica-195_65_r_15 . Ogółem ja stawiam zawsze na tego producenta, a co do sklepu to też ci ten właśnie polecam bo mają bardzo konkurencyjne ceny

wymiksowana

Użytkownik

To zależy czy na zimę czy na lato. Ja bym poleciła Continental opony letnie i zimowe Michelin. Myślę, ze Michelin się lepiej sprawdza w zimę bo jest przyczepny i dobry na złe warunku pogodowe, za to Continental jest bardzo wytrzymały i wolno się zużywa więc lepiej na lato według mnie. A co do sklepu to online polecam- masz dostawę gdzie ci pasuje i jest taniej zazwyczaj

Fin

Użytkownik

Musisz najpierw ustalic co jest dla ciebie najważniejsze np. czy to żeby opona była dobra przy jeździe w górach czy raczej po miescie? Czy ma być na dlugie lata czy np. tylko na 2 sezony itp. Potem dopiero poszukaj jaki producent spełnia te wymagania i potem dopiero szukaj sklepu ktory ma je najtaniej- prosta droga
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015