Czy znacie jakąś wypożyczalnie samochodów w Środzie?

Bratowa

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Szczecin

Wiek: 18

Witam, chciałabym wypożyczyć auto na kilka dni, ale nie wiem czy w Środzie znajdę jakaś wypożyczalnie i czy jest dobra. Możecie mi coś polecić?

boska

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 19

Szukając hasła wypożyczalnia samochodów w Środzie Wlkp pewnie nie miałaś zbyt wielu wyników, co? Ale przecież to jest blisko Poznania, więc może tam spróbuj czegoś poszukać? Ja w Poznaniu wypożyczałam przez stronę jednej z firm torcar24.pl i byłam bardzo zadowolona, a też nie mieszkałam w samym Poznaniu. Jest taka opcja w tej firmie, że podstawiają ci samochód poza maistem i potem ty sobie jedziesz gdzie chcesz w sumie :) takie podstawienie tam jakieś małe pieniądze kosztuje

kamikaze

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek: 54

W okolicach Poznania, rzeczywiście chyba oni są najbardziej znani w wynajmie samochodów kompaktowych. Mi się spodobali właśnie tym, że na lotnisko mogłem sobie podstawić samochód no i ceny mają rozsądne jak na standard ich samochodów.

bomberman

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: bombowe

Wiek: 21

Ja też myślałem nad wypożyczeniem jak mi się samochód zepsuł, ale jak zobaczyłem na ceny to wybrałem komunikację miejską. Jakaś masakra jest z tym wypożyczaniem- jak za zbożei to we wszystkich firmach !
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015