Czy znacie jakąś wypożyczalnie samochodów w Środzie?

Bratowa

Użytkownik

Witam, chciałabym wypożyczyć auto na kilka dni, ale nie wiem czy w Środzie znajdę jakaś wypożyczalnie i czy jest dobra. Możecie mi coś polecić?

boska

Użytkownik

Szukając hasła wypożyczalnia samochodów w Środzie Wlkp pewnie nie miałaś zbyt wielu wyników, co? Ale przecież to jest blisko Poznania, więc może tam spróbuj czegoś poszukać? Ja w Poznaniu wypożyczałam przez stronę jednej z firm torcar24.pl i byłam bardzo zadowolona, a też nie mieszkałam w samym Poznaniu. Jest taka opcja w tej firmie, że podstawiają ci samochód poza maistem i potem ty sobie jedziesz gdzie chcesz w sumie :) takie podstawienie tam jakieś małe pieniądze kosztuje

kamikaze

Użytkownik

W okolicach Poznania, rzeczywiście chyba oni są najbardziej znani w wynajmie samochodów kompaktowych. Mi się spodobali właśnie tym, że na lotnisko mogłem sobie podstawić samochód no i ceny mają rozsądne jak na standard ich samochodów.

bomberman

Użytkownik

Ja też myślałem nad wypożyczeniem jak mi się samochód zepsuł, ale jak zobaczyłem na ceny to wybrałem komunikację miejską. Jakaś masakra jest z tym wypożyczaniem- jak za zbożei to we wszystkich firmach !
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015