Konto osobiste dla studenta

Fin

Użytkownik

Witam. Moja córka wybiera się na studia w zwiazku z czym chcialbym otworzyc jej konto w banku, aby przelewac jej pieniadze i zeby sama mogla uczyc sie wydawania i oszczedzania bo z tym od zawsze miala klopot. Mam dobrą ofertę w swoim banku ze względu na staż, ale z perspektywy nowego klienta z nieduzymi obrotami nie bedzie sie oplacalo otwierac tam rachunku wiec chcialbym was spytac o pomoc za którą będę bardzo wdzięczny.

Genowefa

Użytkownik

Cześć. Zależy czego szukasz w ofercie. Dla mnie np najlepsze konta osobiste to takie które są całkowicie za darmo i to mi w zupelnosci wystarcza. Nie interesuja mnie pozyczki, lokaty oprocentowania itd. Tak czy inaczej zajrzyj sobie tutaj: http://www.darmowekontabankowe24.pl/ranking-kont-bankowych.html. Przejrzyste zestawienie ze wszystkimi najwazniejszymi informacjami o rachunkach i linkiem do otwarcia przez internet dla oszczedzena czasu. Pozdrawiam.

Fin

Użytkownik

Nie wiedziałem że można coś takiego znaleźć w internecie. Pytanie tylko jak aktualne są te informacje? Tak czy inaczej dzięki za ten link, bo bardzo mi pomoze w podjeciu decyzji.

Genowefa

Użytkownik

Najaktualniejsze :). Nie wiem czy zajmuje się tym automat czy co, ale jak tylko zmienily sie warunki w moim starym banku, to tego samego dnia na stronie tez zauwazylam zmiane. Nie ma za co, ciesze sie ze pomoglam. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015