Najlepsza posadzka na magazynie

zwyczajnymirek

Użytkownik

Co myślicie na temat posadzek kładzionych maszynowo? Mam w planie położenie takiej w nowym magazynie. Ludzie chwalą to rozwiązanie, ale wolę zapytać szersze grono.

bomberman

Użytkownik

Mogę ci tylko potwierdzić, że to najlepszy produkt na budynek przemysłowy. Jest to podłoga o bardzo dobrych właściwościach. Przykładowo z takimi epoksydowymi posadzkami przemysłowymi w Katowicach poradzi sobie na pewno firma hth-ptt.pl, która od lat wykonuje tego typu zlecenia.

wymiksowana

Użytkownik

Potwierdzam, bo też miałam przez nich wykonywane podłogi w magazynie. Poza tym zajęli się u mnie także izolacjami przemysłowymi, bo te, które zastali na miejscu były już w opłakanym stanie. Dzięki temu mam spore oszczędności i spokojną głowę.

SwojskiTyp

Użytkownik

Jak działać to na całego. Ciekawie wygląda ich oferta i powiem szczerze, że chyba skorzystam w najbliższym czasie. Zainteresowali mnie szczególnie swoimi wysokotemperaturowymi uszczelkami przemysłowymi, które mogą być kładzione w formie płynnej. To zupełna nowość na rynku nowych technologii budowlanych.

aleXXXandra

Użytkownik

Człowiek nie interesuje się tymi zagadnieniami każdego dnia i później wychodzi jak wiele się zmieniło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015