Szukam doświadczonej i solidnej kancelarii rachunkowej w Poznaniu.

hanachan

Użytkownik

Witam! Czy znacie kogoś komu mogę powierzyć obsługę księgową całkiem dużej firmy? Szukam kogoś doświadczonego, komu nie trzeba będzie wiele tłumaczyć. Oczywiście celuje w firmy z Poznania albo okolic. Dzięki!

Roberta

Użytkownik

Jakiś czas temu też miałam ten problem, tylko ja szukałam księgowości w mniejszym mieście. Uwierz mi w temacie biuro rachunkowe Pobiedziska byłam w stanie znaleźć tylko jedną dobrą firmę i to z siedzibą w Poznaniu. Na szczęście są mobilni i mogą spokojnie do Pobiedzisk przyjechać :) polecam ci ich bardzo, bo ich księgowi łapią wszystko w mig. Ja myślałam że będę musiala robic jakies wprowadzenia, a oni szybko w tych systemach się odnaleźli i już pół roku z nimi wspolpracuje. Tu masz ich strone http://www.ksiegowoscsigma.pl/ i sama sobie zobacz czy akurat ci podpasują. A no i mają opcje księgowości online, a to bardzo skraca czas kontroli nad rozliczeniami itd.

SwojskiTyp

Użytkownik

Mysle ze jakbys chciała doświadczonego biura rachunkowego to musisz szukac nie kogos po studiach tylko jakiegoś starszego księgowego. Ja tez nie lubie firmom zlecac tylko jakims księgowym co sami wszystko robia

Bombardier

Użytkownik

Mi podczas poszukiwania takiego biura zależało też przede wszystkim na doświadczeniu. W końcu powierzasz swoje finanse a to najważniejsze, nie? Więc bym ci radził tak jak ja wybrać biuro rachunkowe z certyfikatem Poznań nie ma ich wiele ale na pewno to co koleżanka wyżej polecała posiada takie uprawnienia. Jak jakaś taka firma ma np. certyfikat ministra to wiadomo że jest na 100 procent sprawdzona i doświadczona

BojowyMikser

Użytkownik

Na twoim miejscu bym zobaczył kto obsługuje największe firmy w Poznaniu takie jak aquanet czy Piotr i Paweł i wybrał tego
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015