Co polecacie jeśli chodzi o inwestowanie?

Bratowa

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Szczecin

Wiek: 18

Hej :) Uzbierało mi się troszkę pieniążków (nie, nie do skarpety, ani do materaca, tylko na koncie bankowym) i generalnie są to moje życiowe oszczędności, które chcę zabezpieczyć, a też może i niech same na siebie zarabiają. Sama jednak ie wiem dokładnie, gdzie ulokować te pieniążki. Co poradzicie?

DaisySu

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Działdowo

Wiek: 22

Hej kochana. Wszystko zależy od tego, w co zainwestować chcesz te pieniądze, bo są akcje, surowce i wiele innych. Każde z nich ma swoje właściwości i własne ryzyko, a inne są stabilne jak nigdy. Poczytaj trochę o tym na specjalistycznych portalach, żeby wiedzieć więcej. Przede wszystkim wiedza jest Twoim największym narzędziem tutaj.

Bratowa

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Szczecin

Wiek: 18

Najbardziej by mnie interesowało inwestowanie w akcje, bo wiem, że na tym można zarobić nie tylko dużo, ale i całkiem szybko. Były mąż siedział trochę w maklerce, ale później mnie zostawił i teraz, zdana na siebie, sama już nie wiem, gdzie najlepiej by było kasę włożyć…

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Cześć! Słuchaj, tak naprawdę obecnie rynek jest tak nieprzewidywalny (tym bardziej, że jes mnóstwo spekulacji), że najlepiej znajdź sobie takiego doradcę, jakim jest doradca inwestycyjny. Poinformuje Cię o wszelkich tendencjach na rynku, a także podpowie Ci, co się najbardziej obecnie opłaca, a co się wiąże z ryzykiem.

Bratowa

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Szczecin

Wiek: 18

Taka trochę adrenalina… zawsze się przyda :) Dzięki kolego za podpowiedź ;)

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

No, z dobrymi doradcami to ta adrenalina jest ograniczona do minimum, ale też wiesz… to jest też dla nich zabezpieczenie, że Ty się zapoznałaś z niebezpieczeństwem inwestycji i sama możesz wiedzieć, jakie jest ryzyko. Giełda to zawsze zwycięstwo, albo strata. Ale myślę, że dasz sobie radę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015