Co polecacie jeśli chodzi o inwestowanie?

Bratowa

Użytkownik

Hej :) Uzbierało mi się troszkę pieniążków (nie, nie do skarpety, ani do materaca, tylko na koncie bankowym) i generalnie są to moje życiowe oszczędności, które chcę zabezpieczyć, a też może i niech same na siebie zarabiają. Sama jednak ie wiem dokładnie, gdzie ulokować te pieniążki. Co poradzicie?

DaisySu

Użytkownik

Hej kochana. Wszystko zależy od tego, w co zainwestować chcesz te pieniądze, bo są akcje, surowce i wiele innych. Każde z nich ma swoje właściwości i własne ryzyko, a inne są stabilne jak nigdy. Poczytaj trochę o tym na specjalistycznych portalach, żeby wiedzieć więcej. Przede wszystkim wiedza jest Twoim największym narzędziem tutaj.

Bratowa

Użytkownik

Najbardziej by mnie interesowało inwestowanie w akcje, bo wiem, że na tym można zarobić nie tylko dużo, ale i całkiem szybko. Były mąż siedział trochę w maklerce, ale później mnie zostawił i teraz, zdana na siebie, sama już nie wiem, gdzie najlepiej by było kasę włożyć…

Bombardier

Użytkownik

Cześć! Słuchaj, tak naprawdę obecnie rynek jest tak nieprzewidywalny (tym bardziej, że jes mnóstwo spekulacji), że najlepiej znajdź sobie takiego doradcę, jakim jest doradca inwestycyjny. Poinformuje Cię o wszelkich tendencjach na rynku, a także podpowie Ci, co się najbardziej obecnie opłaca, a co się wiąże z ryzykiem.

Bratowa

Użytkownik

Taka trochę adrenalina… zawsze się przyda :) Dzięki kolego za podpowiedź ;)

Bombardier

Użytkownik

No, z dobrymi doradcami to ta adrenalina jest ograniczona do minimum, ale też wiesz… to jest też dla nich zabezpieczenie, że Ty się zapoznałaś z niebezpieczeństwem inwestycji i sama możesz wiedzieć, jakie jest ryzyko. Giełda to zawsze zwycięstwo, albo strata. Ale myślę, że dasz sobie radę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015