Meble na wymiar?

Genowefa

Użytkownik

Cześć ;) Chciałabym Was zapytać, czy zamawiacie często meble na wymiar? Jestem z Poznania szafę do zabudowy mieliśmy wraz z mężem ostatnio kupować, ale w końcu sami nie wiemy, czy opłaca się, czy może jednak lepiej wziąć jakąś ze sklepu itp.? Co o tym myślicie?

DaisySu

Użytkownik

Wiesz.. my z mężem braliśmy meble kuchenne na wymiar Poznań akurat ma świetny sklep z meblami i sobie zamówiliśmy piękny zestaw do domu. A czy warto? Według mnie zdecydowanie tak, jak są dopasowane meble do pokojów, to od razu to widać, dużo przestrzenniej się robi według mnie, bo nic nie jest tak upchane itp. a fajnie zaprojektowane pod konkretne ściany

aleXXXandra

Użytkownik

Ja zawsze kupuje gotowe meble bo w sumie tak jestem nauczona i nawet nie wpadłoby mi do glowy żeby zamawiac takie specjalne, na miare itp.

Bombardier

Użytkownik

To już według mnie kwestia indywidualna. Jak masz jakąś koncepcje mebli w głowie, wiesz co potrzebujesz, albo nie możesz znaleźć odpowiednich mebli dla siebie to czemu nie zaprojektować i zamówić mebli? Według mnie dobra opcja i można faktycznie fajnie zagospodarować pokoje

Genowefa

Użytkownik

Dzięki za wpisy i Wasze uwagi ;) chyba jednak wezme meble na wymiar, pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015