Leczenie zębów na fundusz czy prywatnie?

Bombardier

Użytkownik

Chcę się was poradzić ludziska, mam spore zaniedbania w moim uzębieniu, będzie przy tym dużo pracy i z tego powodu mam dylemat. Lepiej zęby leczyć na fundusz czy może jednak prywatnie? Ta druga opcja jes dla mnie trudna z tego powodu, że leczenia sporo i pewnie cenowo też nie będzie mało. Dajcie znać jakie macie doświadczenia ;)

hanachan

Użytkownik

jeśli chodzi o leczenie na fundusz to ja mam straszne doświdczenia z dzieciństwa i teraz wole pasa zacisnąć i kupować na przykład gorsze jedzenie, ale isc na leczenie prywatnie ;/

wymiksowana

Użytkownik

Generalnie przy zabiegach protetycznych w Poznaniu ceny są naprawdę spoko, nie wiem gdzie oczywiście mieszkasz, ale u mnie w mieście nie są to jakieś duże wydatki, a jak masz więcej zębów do leczenia to spokojnie pewnie dostaniesz jakieś zniżki jako stały klient hehe :P

Fin

Użytkownik

Nawet w przypadku rentgena zęba na terenie Poznania nie zapłacisz dużo, akurat też tutaj mieszkam, heh :D Ja tam do niczego nie namawiam, ale jednak prywatnie to jeseś klient i przez to dobrze traktowany, a tak to diabli wiedzą co to będzie.

boska

Użytkownik

mnie kiedyś tak spraprali zęby że masakra normalna…moja mama z kolei jest bardzo zadowolona więc pewnie wiele zależy od tego grzie po prostu trafisz na takie leczenie.

Bombardier

Użytkownik

to witajcie w klubie bo też tutaj mieszkam :P generalnie gabinet duodenti mi się spodobał, popytam zobaczymy co mi powiedzą ciekawego. Ja to w ogóle jestem strasznie zacofany w kwestii stomtologii, teraz widze mnóstwo nieznanych mi pojęć, nawet coś takiego jak panoramiczne zdjęcie zębów stmrasznie mnie zaskoczyło :D

Fin

Użytkownik

Żadna nowość kolego, kiedy ostatnio byłeś u stomatologa? :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015