Która kwiaciarnia internetowa najszybciej realizuje zamówienia – Kraków

SwojskiTyp

Użytkownik

Chciałbym się dowiedzieć która kwiaciarnia online w Krakowie najszybciej realizuje zamówienia? Przebywam daleko za granicą i okresowo tylko mam dostęp do internetu więc muszę to wyjątkowo dobrze zegrać w czasie aby moja żona dostała kwiaty na rocznicę ślubu.

wymiksowana

Użytkownik

Mogę polecić Ci bardzo dobrą i terminową jeśli o takie rzeczy chodzi kwiaciarnię, którą znalazłam szukając wiązanki ślubnej w Krakowie. Bukiet był świetny i każdy go chwalił, dzieki czemu zaczelam kupowac tylko tam. Tu masz stronke z informacjami o zamówieniach https://motyli-raj.pl/pl/i/Realizacja-zamowien/26 . Tam w zasadzie dowiesz sie wszystkich szczegółów ja ze swojej strone powiem ci ze kilka razy słałam bukiety rodzicom albo siostrze i zawsze wszsytko było jak należy. Pozdrawiam.

SwojskiTyp

Użytkownik

Okej dzięki za informacje. Właśnie zależało mi na takiej sprawdzonej i rzetelnej firmie. Wiem jak zona przezywa moj wyjazd wiec nie moge sobie pozwolic na jakies obsuniecie, po prostu musi być zadowolona :)

wymiksowana

Użytkownik

Będzie na pewno, takie podejście w małżeństwie to ja rozumiem. Pozdrawiam i powodzenia, wszystkiego dobrego.

SwojskiTyp

Użytkownik

Raz jeszcze dzięki, fajne że tak szybko pomogłaś.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015