Szukam eleganckich balustrad.

Bombardier

Użytkownik

Cześć! Jestem w trakcie odnawiania domu po dziadkach. Jest to niemały domek z piętrem, który jednak wymaga zadbania. Jak już o wszystko się zatroszczyłem, tak mam problem ze znalezieniem jakiegoś dobrego producenta balustrad. Przy czym dotyczy to zarówno samych schodów wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możecie kogoś polecić?

Roberta

Użytkownik

Hej Kolego! Słuchaj, jak chcesz solidne balustrady nierdzewne, to ich produkcją zajmuje się firma, którą możesz znaleźć pod adresem CHROMSYSTEM.pl. To profesjonaliści w dziedzinie właśnie produkcji balustrad, barierek i podobnych ogrodzeń na balkony etc.

Bombardier

Użytkownik

Okej, a jakbym, powiedzmy, chciał zamówić u nich balustrady ze szkła (http://www.chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szkłem.html) ? Takie z elementami stalowymi, jak i drewnianymi? Też by mi wykonali? Bo w sumie mam jeden projekt, który mi się podoba, ale właśnie jest z tych materiałów.

Roberta

Użytkownik

Myśle, że tak, bo chyba nawet na swojej stronie piszą, że można przyśc ze swoim projektem, albo stworzą Ci go na miejscu. Nam wykonali projekt balustrady balkonowej i jestesmy zadowoleni z mężem.

Bombardier

Użytkownik

A no to fajnie, że biorą czyjeś projekty pod uwagę :) To w takim razie bardzo dziękuję za poradę ;) Temat myślę można już zamykać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015