Co zrobić, żeby stworzyć sklep internetowy?

boska

Użytkownik

Dzień dobry. Zwracam się z takim nietypowym pytaniem. Czy ktoś z was ma doświadczenie w tworzeniu sklepu www od zera? Ktoś jest chętny, żeby się podzielić wskazówkami, o czym trzeba pomyśleć na początku i z jakimi kosztami się to wszystko wiąże? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź na temat :)

Fin

Użytkownik

Przepis jest prosty: pomysł, zakup/zrobienie produktów, platforma sprzedażowa, szata graficzna, reklama. Czegokolwiek byś nie chciała otwierać, ogólnie to jest dokładnie tak samo. Jak pominiesz któryś etap, to wyjdzie z tego figa z makiem. Powodzenia!

napastnik

Użytkownik

Bardzo fajnie to jest wytłumaczone krok po kroku na tej stronie: http://www.aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php. Napisali to ludzie, którzy prowadzą firmę projektującą sklepy internetowe na zamówienie, więc znają się na rzeczy. Wszystko jest wyszczególnione bardzo dokładnie i wskazówki są napisane zrozumiałym językiem.

kamikaze

Użytkownik

Ważne jest to, żeby nieistotne, jakim sklepem online chcesz się zajmować, to jeśli chcesz to rozbić LEGALNIE, konieczne jest zarejestrowanie działalności, tak jak w przypadku każdej innej firmy. Zacząłbym od tego.

boska

Użytkownik

Dzięki za podpowiedzi! :) Przeczytałam sobie cały artykuł na stronie, który polecił kolega powyżej i faktycznie jest bardzo precyzyjny i prosty do zrozumienia. Mam szczery zamiar startować z własnym biznesem, więc życzcie mi szczęścia :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015