Wymieniamy garderobę

Bombardier

Użytkownik

Witam. Moja kochana żonka wpadła na doskonały pomysł (w czasie sprzątania, a jakże!), żeby wymienić naszą „starą garderobę”, czytaj, niemal wszystko, co jest w szafie. Generalnie nie mam nic przeciwko, żeby raz na jakiś zcas sobie coś do noszenia kupić, ale tak to jest dla mnie marnowanie czasu. Kończę marudzić, bo mi stoi nad głową i zaraz w nią dostanę :P Dlatego główne pytanie do Was… gdzie znajdę jakieś fajne ubrania dla młodych pań i panów (zakres wieku 20-25)?

Genowefa

Użytkownik

Nigdy nie lubiłam tego szufladkowania wiekowego… mam ponad 30 lat i czasem lubię się ubrać jak gorąca 18 :P

Fin

Użytkownik

Oj no wiesz, ale wskazuję tylko takie mniej więcej ramy :) W końcu nie założę swetra w lato, jak to niektóre dziadki robią ;)

Genowefa

Użytkownik

Taki sweterek potrafi być bardzo gustowny, więc się nie czepiaj ;D

Hell

Użytkownik

Siema! Na wstępie stary, współczuję i rozumiem. Moja laska ma DOKŁADNIE tak samo… nie rozumieją one po prostu, że nam wystarczy 7 koszulek, a w środku tygodnia wystarczy zrobić pranie ;D W każdym razie, jak już miałem wybierać jakieś koszulki, to ja lubie sklep reyoung.pl. Mają całkiem fajna ofertę różnych ubrań. I to zarówno dla nas, jak i dla naszych połówek.

Fin

Użytkownik

Masz jakiegoś linka, co by można było podejrzeć? :)

Hell

Użytkownik

Jasne ;) Wbijaj na stronę http://reyoung.pl/21-koszulki-meskie, msz tam nielada wybór różnych koszulek, w tym też polówek. No i przede wszystkim fajny materiał mają, a że dobrze są też szyte to inna rzecz ;)

Fin

Użytkownik

To w takim razie oni mają tylko koszulki?

Hell

Użytkownik

Nie no co Ty. Mają tego wszystkiego dużo więcej. Kupowałem tam też spodnie, koszule sportowe, spoko :) Jest w czym wybierać ;)

hanachan

Użytkownik

Podepnę się z poradą :) Ja tam swojego czasu w tym sklepie internetowym kupowałam świetną kurtkę dla siebie i jestem z niej bardzo zadowolona :) Jak dziewczyna robi remanent w Waszej garderobie, to spokojnie mozecie się w tym sklepie zaopatrzeć we wszystko, czego potrzebujecie.

Fin

Użytkownik

Cóż, no dobra, pokaże jej. Zobaczymy co powie. A Wam ślicznie dziękuję ;) Narka!
12> DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015