Poznań – kto montuje solary?

wymiksowana

Użytkownik

Witam forum, mam pytanie – kto w Poznaniu montuje solary? Będę wdzięczna za konkretne odpowiedzi.

Roberta

Użytkownik

Jak to kto montuje – przedsiębiorstwa.

wymiksowana

Użytkownik

Ha-ha, bardzo śmieszne, ja na serio pytam, kto zajmuje się montowaniem solarów słonecznych w Poznaniu. I czekam na normalne odpowiedzi, a nie dowcipy.

Roberta

Użytkownik

A ja ci odpowiadam normalnie ;) że firmy i monterzy. :P

wymiksowana

Użytkownik

Dobra, tobie już dziękuję, wyjaśniłaś mi bardzo ważne rzeczy, wszystko już rozumiem. A żebyś nie miała okazji do dalszych dowcipnych odpowiedzi, doprecyzuję: jakie konkretnie firmy montują solary w Poznaniu? Chodzi mi o nazwy i dane kontaktowe. Czy teraz już wszystko wyjaśniłam? Wszystko jasne?

Roberta

Użytkownik

Jak słońce, kochana, jak słońce. :) O, popatrz, jak się ładnie złożyło.. ;) Solary – słońce.. teraz nie możesz powiedzieć, że nie odpowiedziałam w temacie, nie? ;)

Bombardier

Użytkownik

witam, coś czuję, że tu się zaraz krew poleje, zatem spieszę odpowiedzieć pani pytającej o firmy z Poznania. Pozwolę sobie wkleić link http://foto-solar.pl/poznan/ , zaprowadzi panią prosto jak po sznurku do fachowców. Znam ich (montowali mi solary) i wiem, że warto ich polecać.

wymiksowana

Użytkownik

Ooo, dziękuję bardzo, naprawdę tego właśnie było mi trzeba. A jak jest u nich z montażem? Jakieś szczegóły mógłby pan podać?

Bombardier

Użytkownik

A dokładniej o co chodzi? W sensie montażu, bo to rozległy temat i nie wiem, z której strony ugryźć zagadnienie.

wymiksowana

Użytkownik

Montaż.. no z każdego punktu. Za ile, jak długo traw, czego trzeba do tego, jak się przygotować..

Bombardier

Użytkownik

Temat rzeka, długo bym musiał pisać. Najlepiej będzie, jak sobie pani zajrzy na http://foto-solar.pl/oferta/montaz/ – a czego tam panie nie znajdzie napisanego, to już pani dopyta w firmie – warto zadzwonić i dowiedzieć się u źródła.
12> DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015