Poszukuję męskich półbutów

PierwszyKat

Użytkownik

Dzień dobry. Niedługo będę brał udział w ważnej imprezie, na którą mnie zaprosił mój syn i chodzi o to, że nie mam butów, który będą mi pasowały do garnituru. Wyciągam je z szafy, a tam klops. Dziurawe i nie nadają się do niczego. Możecie znacie jakiś sklep, gdzie bym mógł kupić takie buty?

SwojskiTyp

Użytkownik

Witaj. Jeśli chodzi o półbuty męskie sklep, który znam, sprzedaje świetne obuwie. Jak chcesz, to się odezwij na PM, to Ci dam link do sklepu, sobie zobaczysz. A wybór mają naprawdę ogromny, więc do każdego garnituru sobie dobierzesz bez problemu. Kolory różne, modele, wzory, ceny też różne, no ale co kto lubi.

PierwszyKat

Użytkownik

Ooo. To się świetnie składa. A buty damskie sklep ten też jakieś ma? Bo przy okazji żonie bym też kupił buty, bo taką niespodziankę na to wydarzenie bym mógł jej zrobić.

SwojskiTyp

Użytkownik

Też ma, też ma. Wyślę Ci ten link, to sobie sprawdzisz i kupisz buty i sobie, i żonie. No i wszyscy zadowoleni będziecie.

PierwszyKat

Użytkownik

No to świetnie! W takim razie czekam na link i bardzo serdecznie dziękuję Ci za pomoc.

PierwszyKat

Użytkownik

Nie ma sprawy. Link już poszedł, w razie czego daj znać, jak Wam się udało z tymi zakupami. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015