Zmieniam image mojej kuchni!

aleXXXandra

Użytkownik

Dzień dobry wam wszystkim. Wybłagałam u partnera remont w naszej kuchni. Mieliśmy stare meble, ale doszliśmy wspólnie do wniosku, że u nas przyda się jedynie wymiana frontów. Tak sobie przeglądam Internet i nic mi do głowy konkretnego nie przychodzi. Co możecie doradzić w związku z tym? Macie jakieś pomysły, a może sami jesteście w tej samej sytuacji co ja lub już się z tym uporaliście? Liczę na wasze podpowiedzi.

hanachan

Użytkownik

Witaj. Ja też jestem jeszcze przed. Dopiero co planujemy. Jeszcze nic konkretnego nie zrobiliśmy. Właśnie przeglądam sobie dodatki do mebli w Krakowie jest dobry sklep z takimi akcesoriami i produktami meblowymi. Mnie się osobiście podoba jeszcze takie efektowne oświetlenie typu LED do kuchni. No nic ruszam zastanawiać się nad swoją kuchnią. Życzę powodzenia w poszukiwaniu i udanej metamorfozy kuchennej!

BojowyMikser

Użytkownik

Cześć. My na szczęście mamy to za sobą a doskonale wiem jak wiele czas nam zajęło samo planowanie. My posłużyliśmy się tym sklepem sassc.com.pl. Były tam godne uwagi płyty blatowe z drewna w Warszawie był sklep tej firmy, ale z tego co udało mi się uchwycić mają swoje filie w całej Polsce. Więc chyba nie będzie problemu. Myślę, że drewniany blat jest naprawdę doskonałym dodatkiem dekoracyjnym do nowoczesnych mebli. Nasze są matowe więc lakierowany blat z drewna dopełnia aranż.

boska

Użytkownik

Dzień dobry. Ja również poszukuję. Najchętniej zakupiłabym jakieś lakierowane na wysoki połysk fronty meblowe Kraków jako lokalizacja bardzo mi odpowiada, bo mieszkam nieopodal. Mimo to, iż wiem jak mają wyglądać fronty to totalnie się pogubiłam w wyborze blatu. Zawsze podobał mi się granit...ale dziś nie jest stać mnie na taki. Jest jakaś tańsza alternatywa?

SwojskiTyp

Użytkownik

Hej. Pewnie, że jest. Kolega podpowiedział drewniany. Ja bym wytyczył na przykład blat corian. Najtańszą alternatywą jest zwyczajna sklejka. Myślę, że znajdziesz ciemny blat imitujący naturalny granit. Wówczas można zaoszczędzić, a kuchnia świetnie wygląda. Mam nadzieję, że troszeczkę podpowiedziałem. Z akcesoriów to polecam przeszklenia albo oświetlenie dodatkowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015