Pomysł na prezent dla dziewczyny?

PierwszyKat

Użytkownik

Witam was, cześć, mam pytanie do dziewczyn, może mi poradzicie, czy dobrze myślę. Moja narzeczona ma niedługo urodziny i chciałem jej zrobić nietypowy prezent, mianowicie pomyślałem, żeby w jakiejś firmie warszawskiej wynająć samochód jej ulubionej marki, do tego jeszcze opłacić jej pobyt w jakimś nadmorskim spa.. myślicie, że się obrazi, jakby miała jechać sama na taki wypad? Czy raczej będzie zadowolona?

elsa

Użytkownik

Wooooow, ale prezent.. Wiesz co? Jeśli dziewczyna lubi prowadzić samochody, do spa nic nie ma i kocha morze, to powinien jej się taki prezent spodobać. Fajnie to wymyśliłeś, ja bym się raczej ucieszyła na taki prezent.

wymiksowana

Użytkownik

No ciekawy pomysł, na pewno taki nietypowy, myślę, że dziewczyna doceni.. Choć ja bym się zastanawiała, dlaczego mam jechać sama, bez chłopaka, do tego spa. Wiecie – wysyła mnie, pewnie ma mnie dosyć itp.

Roberta

Użytkownik

Rety, gdyby mnie mąż chciał tak wysłać do spa, to ja bym chyba ze szczęścia skakała! Ale nic z tego, musiałby zostać sam z dzieckiem, wiadomo, tyle roboty sobie na głowę ściagać.. Brawo ty, piękny pomysł, dziewczyna nie powinna się czepaić, jesteś genialny!

hanachan

Użytkownik

Facet roku! Nie chcesz zmienić dziewczyny? ;) Ja bym chętnie pojechała do spa, nawet bez urodzin! ;)

PierwszyKat

Użytkownik

Nie, nie zamierzam zmieniać panny, dobrze mi z tą, którą mam. ;)

wymiksowana

Użytkownik

Gdybyś jednak zmienił zdanie..

hanachan

Użytkownik

Widzisz? Więcej tu chętnych kandydatek! :D

Roberta

Użytkownik

Matko, skąd tacy faceci się biorą.. ja też chcę takiego! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015