Męski rower turystyczny

SwojskiTyp

Użytkownik

Witam, szukam rowerów truystycznych – damskich i męskich, z przeznaczeniem także na trudne trasy. Czy możecie podsunąc jakiś pomysł?

Fin

Użytkownik

To wszystko zależy od tego jak trudne mają być te trasy i jakie masz oczekiwania względem jednośladu.

SwojskiTyp

Użytkownik

w sumie to nibardzo rozumiem…

Fin

Użytkownik

Typów tras turystycznych jest wiele. Ja np. za trasę turystyczną uważam górskie ścieżki i mi to sprawia największa frajdę. Kamieniste i strome wzniesienia z rowerami mtb nie są mi straszne. Solidne ramy, wygoden siodełka powodują, a co najważniejsze bardzo dobre profesjonalne hamulce powodują, że jazda w górskim terenie jest komfortowa i bezpieczna. Z resztą na stronie http://supersportowy.pl/5-mtb znajdziesz szczegółowy opis i typy tyhc rowerów. Jeśli będziesz miał jakieś fachowe pytania, to najlepiej do nich się zgłosić, na pewno ci doradzą.

SwojskiTyp

Użytkownik

O takich wycieczkach, az nie myślałem, ale może kiedyś się skuszę. Raczej myślałem o prostych trasach turystycznych na niziach.

napastnik

Użytkownik

na nizinach ciężko o trudne trasy, jak ktoś śmiga po górach. Ale polecam zakup roweru turystycznego w Poznaniu w sklepie supersportowy.pl – tam mają na prawde ogromny wybór i polecą ci co wybrać na te swoje turystyczne szlaki.

SwojskiTyp

Użytkownik

dzięki za inf i pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015