Czy warto wynająć profesjonalnego projektanta wnętrz?

bomberman

Użytkownik

Witam serdecznie, chciałabym się was poradzić w kwestii wynajęcia profesjonalnego dekoratora wnętrz. Czy ktoś korzystał, jakie ma doświadczenia i czy aby na pewno warto?

aleXXXandra

Użytkownik

Oczywiście, że warto! Wielu uważa, nawet w Warszawie, że dekorator to zupełna strata pieniędzy, a pozwolić sobie na niego mogą tylko bogaci, którzy śpią na pieniądzach i nie wiedzą co z nimi czynić. Otóż zaznaczam, to nie strata pieniędzy, tylko inwestycja! Inwestycja w komfort i piękno własnego mieszkania, do którego chce się wracać!

DaisySu

Użytkownik

Ok, już zrozumieliśmy, że panienka z wielkiego miasta stołecznego Warszawy i tam żyje się lepiej, piękniej i dojrzalej. Ale normalny człowiek, żeby łądnie mieszkać nie potrzebuje wystawnych salonów i dodatków dobranych pod kolor koronki przy obrusie, który i tak zaraz pójdzie do wymianki…

aleXXXandra

Użytkownik

O i tu się nie zgodzę! Może i jestem z Warszawy, ale pochodzę z Katowic i wiem co mówię! Myślisz, że tylko w Warszawie można znaleźć dekoratorów, otóż jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz Śląsk ma świetnych specjalistów w tej dziedzinie, tylko jak widać ludzi ciężko przekonać, żeby zaczęli normalnie żyć. Ja osobiście z całego serca polecam inwestowanie we własne mieszkanie.

kamikaze

Użytkownik

Odrywając się od sporów miejscowych, to ja bym również polecił skontaktować się z kimś kto ci pomoże urządzić mieszkanie. Samemu nakupuje się tych rzeczy, nic do siebie nie pasuje i tylko kurz porasta.

BojowyMikser

Użytkownik

Trzymając męską konspirację, to jeżeli chcesz wyrywać laski na mieszkanie, to się nie zastanawiaj tylko bierz tego projektanta i niech ci stworzy przytulne gniazdko. Wiadomo, że jak wnętrze klimatyczne, to i koleżanek robi się więcej we wnętrzu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015