Co lepsze prysznic czy brodzik z prysznicem?

elsa

Użytkownik

W najbliższym czasie będę remontowała łazienkę, w której w tej chwili jest niewielka wanna. Zastanawiam się nad jej wymianą na prysznic. Jak myślicie, to dobre rozwiązanie? A tak przy okazji, macie może jakieś namiary na niedrogich glazurników, gdzieś z okolic Warszawy, bo przy okazji chciałabym też zmienić kafle na podłodze. Nie wiem jakim cudem, ale jeden z nich pękł i teraz to fatalnie wygląda.

PierwszyKat

Użytkownik

Wybierz takie rozwiązanie, które będzie najbardziej wygodne dla Ciebie. Po co sugerować się modą, czy opiniami innych osób. W końcu to będzie Twoja i tylko Twoja łazienka i ona powinna odpowiadać Twoim potrzebom.

Bombardier

Użytkownik

Jeśli miałbym już polecać jakiś glazurników z Warszawy to radziłbym się skoncentrowac wyłącznie na tych osobach, które prowadzą legalnie działające firmy, nawet jeśli są to wyłącznie dziakalności jednoosobowe. Wiadomo, że można znaleźć kogos, kto normalnie robi na etat, a wykończenie czyjejś łazienki to dla niego dodatkowa fucha. Tylko w takim układzie nie masz pozniej żadnej gwarancji na wykonaną usługę. Osobiście radze brać kogoś, kto podpisze umowę albo przynajmniej wystawi wycenę prac na piśmie. No i oczywiście kogoś, kto da rachunek.

wymiksowana

Użytkownik

Prysznic jest bardziej praktyczny no i zajmuje mniej miejsca. Wanna zapewnia więcej komfortu, ale potrzebujesz więcej czasu na kąpiel, a sama wanna zajmuje więcej miejsca. W praktyce, jeśli masz małe dzieci lepiej wybrać wannę. Jak nie, to prysznic, taka jest moja opinia;)

Roberta

Użytkownik

Moim zdaniem nic nie zastapi komfortu oferowanego przez wannę, dlatego dziwi mnie że chcesz się jej pozbyć. A tak poza tym to pod tym adresem masz cennik usług glazurniczych i innych http://glazurnictwociszewscy.pl/ceny/. Na innych ich podstronach mozesz sobie przejżeć ich wykonania. Onina pewno znają sie na montażu wanien, pryszniców czy armatury, także możesz śmiało do nich dzwonic lub pisać i szybko zorientujesz się co ile będzie kosztowało.

elsa

Użytkownik

Na razie nie mam dzieci, ale planuję je mieć, także dałaś mi niezłe pole do przemyśleń:) Dzięki za namiary na cennik, na pewno się przyda. A widząc zakres ich prac, który sobie znalazłam na http://glazurnictwociszewscy.pl/oferta/, to widzę, że tak naprawde wszystko będzie elegancko dopieszczone :) Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015