W jakiej firmie można nadać przesyłkę za pobraniem?

BojowyMikser

Użytkownik

Witam, mam takie pytanie do osób nadających przesyłki, czy w każdej firmie mogę nadać przesyłkę za pobraniem? Chodzi mi o to, że chcę coś wysłać, a osoba odbierająca przesyłkę zapłaci za nią dopiero jak towar do niej dojdzie. Wiem, że coś takiego istnieje, bo sam kiedyś korzystałem z takiej opcji, tyle że ja zawsze byłem kupującym, a teraz jestem sprzedającym.

monitorprawdy

Użytkownik

No jest coś takiego jak przesyłka za pobraniem, tylko że większość kurierów taką usługe świadczy tylko na rzecz firm, które mają podpisaną z nimi umowe. Możesz spróbować przez poczte, albo przez DHL Express, nie wiem czy Siódemka nie ma też takiej usługi dla klientów indywidualnych. Najlepiej zadzwoń i popytaj. Aha, pamiętaj że musisz mieć konto, na które puźniej taka firma zrobi przelew, bo raczej nie ma opcji, że poprane pieniądze przyjdom do ciebie przekazem.

boska

Użytkownik

Jeśli byś szukał firmy kurierskiej w Łodzi, której możesz zlecić nadanie tego typu przesyłki to na pewno znajdziesz ciekawa ofertę, w końcu Łódź jest centralnym mmiastem Polski i tutaj jest sporo firm kurierskich. Musis się tylko poorientować, kto świadczy takie usługi dla klientów indywidualnych, bo rozumiem że tego typu klientem jesteś. A czy nie możesz nadać normalnej przesyłki, za przedpłatą?

BojowyMikser

Użytkownik

No właśnie nie mogę, bo znalazł się klient, którego zainteresowało moje ogłoszenie w necie, ale on nie ma możliwości wpłacenia kasy mi na konto i chce koniecznie przesyłkę za pobraniem. Dlatego dopytuję, który kurier może świadczyć tego typu usługi i ewentualnie, który kurier oferuje najlepszą cenę za tego typu usługi.

napastnik

Użytkownik

Z tego co wiem, to wcale nie musisz mieć konta, żeby dostać pobrane pieniądze. Jak zamówisz usługę przez Pocztex to chyba możesz dostać też kasę zwykłym przekazem pocztowym. Oczywiście poczta sobie za to coś pobierze, ale nie jest to jakaś strasznie duża kwota.

wymiksowana

Użytkownik

Jak interesują cię pobraniowe wysyłki kurierskie Warszawa ma chyba tylko trzech operatorów, które świdczą tego typu usługę. Musisz sobie tylko podejrzec ich ofertę, jaką dają swoim klientom. Z kolei tez wiem, że nekktóre firmy wymagają umowy na wykonywanie uslóg. Nie wiem jak jest przy pośrednictwu firm brokerskich. Przypuszczam jednak, że pojedyncze przesylki w tym trybie nie są realizowane.

BojowyMikser

Użytkownik

Ok. Wszystko już załatwione, nawet już kasa do mnie doszła. Skorzystałem z usług brokera ;). Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015