Oprogramowanie dla firm itp.

bomberman

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Szukam firmy, która zajmuje się sprzedażą, wdrażaniem oprogramowania i ogólnie która wdroży wszelkie nowinki z zakresu IT do naszej firmy ;) Chcemy postawić na powolne zmiany i unowocześnienie naszej firmy. Ktoś może polecić dobrą firmę, do której można się zgłosić z takimi projektami?

kamikaze

Użytkownik

To zależy, jeśli chodzi o profesjonalne oprogramowanie dla firm, to na pewno mogę Ci pomóc ;) Znam firmę, która naprawdę się na tym zna i potrafi zapewnić wszelkie oprogramowanie niezbędne dla większości firm o różnych profilach specjalizacji ;)

napastnik

Użytkownik

Ja miałem wielką przyjemność korzystać kiedyś z super usług informatycznych w Krakowie z jednych z tamtejszych firm. Naprawdę super się znają na rzeczy i bardzo nam pomogli z naszymi problemami technicznymi.

monitorprawdy

Użytkownik

Hmm.. ja z tego co wiem dla firmy w której pracuję bardzo ważny jest outsourcing IT Warszawa ma jednak bogatą bazę firm, które się na tym doskonale znają i nie ma najmniejszych problemów, by się zgłosić do o pomoc do danej firmy ;)

bomberman

Użytkownik

dzięki wszystkim za rady i odnośniki, wychodzi na to, że firma indata-solutions.pl naprawdę nie ma sobie równych na tym polu.. na pewno się do nich zwrócę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015