Akcesoria w sypialni

hanachan

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: rybnik

Wiek: 40

Witajcie użytkownicy forum. Chciałabym się wam poradzić. Szukam nowego sposobu na żar w sypialni. Nie ukrywam, że nasze podboje łóżkowe stały się bardziej monotonne. Byłoby mi miło poczytać o tym, jakie są wasze sposoby na rozpalenie dawnego żaru. Pochwalcie się swoimi sposobami.

Genowefa

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Zakopane

Wiek: 27

Witaj. Moim sposobem na spore emocje w łóżku to przebieranki. Jak dla mnie nie ma niczego lepszego od lingerie producer. Uwielbiaj jedwabną bieliznę, haleczki, pończochy, stringi. Na facetów takie obrazki działają. Ja swojego właśnie w ten sposób podziałałam. Też u nas zaczynało wiać nudą. Następną alternatywą na lepszy seks był masaż prostaty, też to uwielbia i go kręci.

boska

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 19

Masaż prostaty? To chyba nie dla nas… Jak dla mnie to tylko i wyłącznie seksowna, eksponująca zalety bielizna. Majteczki, skąpy stanik, pas do pończoch i oczywiście pończoszki i to wystarczy. Dodatkowo od czasu do czasu używamy jeszcze w naszych zabawach wibratora. Oczywiście tylko ja jestem odbiorcą. Mój facet nie ma zalążków gejowskich.

Genowefa

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Zakopane

Wiek: 27

Masaż prostaty, ale od tej, że tak powiem nieinwazyjnej strony. Jak jesteś niededukowana to wróć do szkoły. To ma właściwości zdrowotne.

elsa

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Lodowy wierch

Wiek: 18

Nie ma, co się kłócić. Dziewczyny dajcie spokój każda może mieć inny sposób na zabawy erotyczne. Jeśli chodzi o podniecenie to preferują pikantną bieliznę. Zawsze to działa na mężczyzn niczym płachta na byka. Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.lolitta.pl/ mają bardzo ciekawe kolekcje bielizny erotycznej. Nie jest specjalnie wulgarna, chociaż dla koneserów pikantnych zabaw też się coś znajdzie. Ja preferuję zwiewne haleczki i pończochy ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015