Akcesoria w sypialni

hanachan

Użytkownik

Witajcie użytkownicy forum. Chciałabym się wam poradzić. Szukam nowego sposobu na żar w sypialni. Nie ukrywam, że nasze podboje łóżkowe stały się bardziej monotonne. Byłoby mi miło poczytać o tym, jakie są wasze sposoby na rozpalenie dawnego żaru. Pochwalcie się swoimi sposobami.

Genowefa

Użytkownik

Witaj. Moim sposobem na spore emocje w łóżku to przebieranki. Jak dla mnie nie ma niczego lepszego od lingerie producer. Uwielbiaj jedwabną bieliznę, haleczki, pończochy, stringi. Na facetów takie obrazki działają. Ja swojego właśnie w ten sposób podziałałam. Też u nas zaczynało wiać nudą. Następną alternatywą na lepszy seks był masaż prostaty, też to uwielbia i go kręci.

boska

Użytkownik

Masaż prostaty? To chyba nie dla nas… Jak dla mnie to tylko i wyłącznie seksowna, eksponująca zalety bielizna. Majteczki, skąpy stanik, pas do pończoch i oczywiście pończoszki i to wystarczy. Dodatkowo od czasu do czasu używamy jeszcze w naszych zabawach wibratora. Oczywiście tylko ja jestem odbiorcą. Mój facet nie ma zalążków gejowskich.

Genowefa

Użytkownik

Masaż prostaty, ale od tej, że tak powiem nieinwazyjnej strony. Jak jesteś niededukowana to wróć do szkoły. To ma właściwości zdrowotne.

elsa

Użytkownik

Nie ma, co się kłócić. Dziewczyny dajcie spokój każda może mieć inny sposób na zabawy erotyczne. Jeśli chodzi o podniecenie to preferują pikantną bieliznę. Zawsze to działa na mężczyzn niczym płachta na byka. Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.lolitta.pl/ mają bardzo ciekawe kolekcje bielizny erotycznej. Nie jest specjalnie wulgarna, chociaż dla koneserów pikantnych zabaw też się coś znajdzie. Ja preferuję zwiewne haleczki i pończochy ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015