Jaki miód najlepszy?

zwyczajnymirek

Użytkownik

Siemanko, jakiej firmy miód polecacie? Gdzieś słyszałem, ze jak nie jest skrystalizowany to na pewno jest byle co. czy to prawda, bo takie płynne najczęściej się spotyka.

bomberman

Użytkownik

Wcześnie zebrany miód będzie miał płynną konsystencje, a czym dłużej stoi i tym bardziej się krystalizuje. niestety niektórzy go podgrzewają, by przywrócić płynność, ale jednocześnie zabijają jego najlepsze właściwości. podsumowując miód w sklepie [powinien być scukrzony.

Genowefa

Użytkownik

Ja kupuję miód sklepie Pszczeliazyl. Normalnie raj dla kubków smakowych. Gość, który prowadzi pasiekę, to pasjonat uwielbia tę pracę i poświęca hodowli cały swój wolny czas.

kamikaze

Użytkownik

Łukasz Bogucki robi genialny miód i udziela porad pszczelarskich, jeśli ktoś by potrzebował. Naprawdę robi wszystko by rozwinąć tę dziedzinę w Polsce. I szczerze mam nadzieję, ze mu się uda, bo pszczoły są bardzo pożyteczne.

bomberman

Użytkownik

To fakt, chłopak odwala kawał dobrej roboty. Świadomość ludzi jest coraz większa i rośnie nadzieja, że populacja pszczół się zwiększy.

DaisySu

Użytkownik

Bardzo ciekawe, chyba też się zainteresuję tym tematem. Bardzo dla mnie ważne jest jak powstaje to co jem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015