Odzyskiwanie skasowanych zdjęć

wymiksowana

Użytkownik

Cześć. Jestem profesjonalną fotografką i właściwie przez głupotę sformatowałam kartę, na której miała zdjęcia z ostatniej sesji. Czy ktoś kto się zna na informatyce może mi powiedzieć, czy istnieje w ogóle jakiś sposób na to, żeby te dane odzyskać? Chyba dam sobie rękę uciąć, żeby je dostać z powrotem.

napastnik

Użytkownik

Tak, oczywiście, że istnieje coś takiego jak przywracanie zdjęć z karty. Sama tego pewnie nie zrobisz, więc będzie trzeba się udać po jakąś pomoc do informatyka, który się na tym zna. I to szybko.

wymiksowana

Użytkownik

A wiesz może, że gdzie mogę uzyskać taką pilną pomoc komputerową? Skoro czas odgrywa tutaj istotną rolę, to jak najszybciej chyba się tam wybiorę. Tylko dokąd?

napastnik

Użytkownik

Mnie jeden informatyk robił ostatnio usprawnianie komputera w Warszawie i coś właśnie wspominał o tym, że przywracaniem danych też się zajmuje… Czekaj, niech pomyślę… O! Mam wejdź na bezpiecznylapek.pl i zobacz, bo tam w ofercie powinna się znajdować jeszcze taka usługa. To po prostu znajdź na nich namiary na tej stronie i się z nimi skontaktuj, to Ci opowiedzą wszystko i wyjaśnią co i jak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015