Odzyskiwanie skasowanych zdjęć

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 73

Skąd:

Wiek: 35

Cześć. Jestem profesjonalną fotografką i właściwie przez głupotę sformatowałam kartę, na której miała zdjęcia z ostatniej sesji. Czy ktoś kto się zna na informatyce może mi powiedzieć, czy istnieje w ogóle jakiś sposób na to, żeby te dane odzyskać? Chyba dam sobie rękę uciąć, żeby je dostać z powrotem.

napastnik

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek: 24

Tak, oczywiście, że istnieje coś takiego jak przywracanie zdjęć z karty. Sama tego pewnie nie zrobisz, więc będzie trzeba się udać po jakąś pomoc do informatyka, który się na tym zna. I to szybko.

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 73

Skąd:

Wiek: 35

A wiesz może, że gdzie mogę uzyskać taką pilną pomoc komputerową? Skoro czas odgrywa tutaj istotną rolę, to jak najszybciej chyba się tam wybiorę. Tylko dokąd?

napastnik

Użytkownik

Posty: 31

Skąd:

Wiek: 24

Mnie jeden informatyk robił ostatnio usprawnianie komputera w Warszawie i coś właśnie wspominał o tym, że przywracaniem danych też się zajmuje… Czekaj, niech pomyślę… O! Mam wejdź na bezpiecznylapek.pl i zobacz, bo tam w ofercie powinna się znajdować jeszcze taka usługa. To po prostu znajdź na nich namiary na tej stronie i się z nimi skontaktuj, to Ci opowiedzą wszystko i wyjaśnią co i jak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015