Potrzebna mi odzież ciązowa

elsa

Użytkownik

Potrzebuję różnorodnej odzieży ciązowej. Miedzy innymi spodnie, sukienki, koszulki, bluzki – takie rzeczy. Moja przyjaciółka spodziewa sie dziecka a ja chciałabym jej zrobić przydatny i fajny prezent. Nie orientuje sie w tym temacie dlatego tu piszę, mam nadzieje ze znajdzie siektos kto mi odpisze.

PierwszyKat

Użytkownik

Fajnie ze o tym pomyslałaś. Przyszli rodzice są zwykle tak zabiegani ze niemal zawsze zapominaja o takich sprawach, a na pewno bedzie miło jeśli kupisz troche takich ubran. Jednym z lepszych sklepów z wygodną odzieżą ciążową w dobrych cenach jest ten: moromu-sklep.pl. Znajdziesz tam bardzo dużo modnych i kobiecych ubrań na ten czas, w razie pytań pisz smialo, pzdr.

elsa

Użytkownik

Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie sądziłam że ktoś tak szybko tu zajrzy i udzieli konkretnej odpowiedzi :). Przejrzałam chyba wszystko co tam mają i dochodzę do wniosku ze tez chce dziecko zeby moc sobie kupic takie ładne sukienki :D. Przeciez tak ładnie dobrane wzory i kolory ciężko dostać w normalnych sklepach..

PierwszyKat

Użytkownik

Haha, no masz troche racji :P. Moja dziewczyna wyglądała bardzo atrakcyjnie i kobieco w tych sukienkach wiec wiem o czym mówisz. Pozdrawiam i udanych zakupów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015