Transport towarowy.

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Jakiś pech dopadł moją firmę i moich kierowców. W jednym czasie padło nam kilka Sprinterów, które akurat są nam potrzebne do ciągłych tras. Robimi nimi po około 3000 km w tygodniu i nie mogę sobie pozwolić na przestój. Potrzebuję na gwałt kilka dostawczaków i nie wiem gdzie je znaleźć.

Fin

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Braniewo

Wiek: 35

To masz szczęście, że zajrzałem na to forum, bo akurat miałem ostatnio przyjemność rozmawiać z kolegą, który zachwalał usługi tej wypożyczalni. Działa na teranie całej Polski, i w każde miejsce jest w stanie dostarczyć auto.

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Rozumiem, że dostawcze też mają, bo mi tylko na takich samochodach zleży. Osobówek akurat mam pod dostatkiem. Już nawet rozważałem szybki montaż haków i znalezienie jakiś przyczepek, ale może uda się z tą wypożyczalnią.

Fin

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Braniewo

Wiek: 35

No jakby nie mieli dostawczych, to bym Ci o nich nie pisał przecież. Kumpel właśnie dostawcze wypożyczał, bo trafiło mu sie jakies fajne zlecenie na caly miesiąc, więc u nich wypozczył kilka pojazdów.

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Dobra jest ta wypożyczalnia samochodów Mosina, Poznań, Komorniki, Buk czy Opalenica bardzo szybko dostarczają samochody we wskazane miejsce, jeśli macie takie potrzeby. Auta można też odebrać w stacjonarnym punkcie. Pamiętajcie, że to auta sprawdzone, więc nie trzeba sie martwic przestojami :)

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 73

Skąd:

Wiek: 35

Ciężko znaleźć na rynku pewne samochody dostawcze. Zanim znalazlam tą wypożyczalnie, to zawsze mialam do czynienia z jakimiś starociami, którymi jechac się nie dało. To znaczy dalo się, ale tylko na jakiś czas, bo zawsze cos się z nimi działo. Tutaj auta są pewne :)

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

To dobrze, bo jak wspomniałem, nie mogę mieć żadnych przestojów. Wożę towar, który musi dotrzeć w konkretne miejsce o określonej godzinie i nie ma miejsce na żadne marginesy bledow.

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 73

Skąd:

Wiek: 35

Według mnie warto mieć kontakt do firmy, która oferuje wynajem busów Poznań jest kluczowym miejscem na mapie ze względu na obecność autostrady, dlatego dobrze, że tam taką wypożyczalnie można znaleźć :)

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015