Transport towarowy.

Bombardier

Użytkownik

Jakiś pech dopadł moją firmę i moich kierowców. W jednym czasie padło nam kilka Sprinterów, które akurat są nam potrzebne do ciągłych tras. Robimi nimi po około 3000 km w tygodniu i nie mogę sobie pozwolić na przestój. Potrzebuję na gwałt kilka dostawczaków i nie wiem gdzie je znaleźć.

Fin

Użytkownik

To masz szczęście, że zajrzałem na to forum, bo akurat miałem ostatnio przyjemność rozmawiać z kolegą, który zachwalał usługi tej wypożyczalni. Działa na teranie całej Polski, i w każde miejsce jest w stanie dostarczyć auto.

Bombardier

Użytkownik

Rozumiem, że dostawcze też mają, bo mi tylko na takich samochodach zleży. Osobówek akurat mam pod dostatkiem. Już nawet rozważałem szybki montaż haków i znalezienie jakiś przyczepek, ale może uda się z tą wypożyczalnią.

Fin

Użytkownik

No jakby nie mieli dostawczych, to bym Ci o nich nie pisał przecież. Kumpel właśnie dostawcze wypożyczał, bo trafiło mu sie jakies fajne zlecenie na caly miesiąc, więc u nich wypozczył kilka pojazdów.

SwojskiTyp

Użytkownik

Dobra jest ta wypożyczalnia samochodów Mosina, Poznań, Komorniki, Buk czy Opalenica bardzo szybko dostarczają samochody we wskazane miejsce, jeśli macie takie potrzeby. Auta można też odebrać w stacjonarnym punkcie. Pamiętajcie, że to auta sprawdzone, więc nie trzeba sie martwic przestojami :)

wymiksowana

Użytkownik

Ciężko znaleźć na rynku pewne samochody dostawcze. Zanim znalazlam tą wypożyczalnie, to zawsze mialam do czynienia z jakimiś starociami, którymi jechac się nie dało. To znaczy dalo się, ale tylko na jakiś czas, bo zawsze cos się z nimi działo. Tutaj auta są pewne :)

Bombardier

Użytkownik

To dobrze, bo jak wspomniałem, nie mogę mieć żadnych przestojów. Wożę towar, który musi dotrzeć w konkretne miejsce o określonej godzinie i nie ma miejsce na żadne marginesy bledow.

wymiksowana

Użytkownik

Według mnie warto mieć kontakt do firmy, która oferuje wynajem busów Poznań jest kluczowym miejscem na mapie ze względu na obecność autostrady, dlatego dobrze, że tam taką wypożyczalnie można znaleźć :)

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015