Fototapeta do łazienki, co wybrać?

PierwszyKat

Użytkownik

Mam dylemat, bo nie wiem jaką fototapetę wybrać do łazienki. Myślałem o jakiejś ciepłej plazy, albo innym widoczku, ale moze macie jakies inne ciekawe pomysly które mnie zainspirują? Piszcie śmiało, wszystko bardzo mi się przyda. Pozdrawiam serdecznie.

Hell

Użytkownik

Cześć, kolega ja ci polecam szklane panele, masz takie np tu: http://www.fototapetka.eu/panele-szklane.html. W łazienkach i kuchniach prezentują się wyśmienicie bo pieknie odbijają światło i pozwalają zachować czystość. Przecierasz i po sprawie. Na początku roku zamawialiśmy takie do łazienki moich rodziców, musze ci powiedziec ze efekt jest wspaniały. Pomieszczenie w końcu jest „jakieś”.

wymiksowana

Użytkownik

Hej, może wybierz coś klasycznego, jak fototapeta z mostem? One zawsze wyglądają ciekawie w kazdym pomieszczeniu. Moja kolezanka ma taką u siebie i mi osobiście bardzo się to podoba. Tak jak pisał kolega – łazienka wtedy staje się jakaś. Pozdrawiam.

Bombardier

Użytkownik

Poleciłeś jeden z lepszych i tańszych sklepów, sam zamawiałem tam tanią fototapetę uliczek w Barcelonie, jestem bardzo zadowolony z zakupu nie tylko z powodu ceny ale także ze względu na jakość. Nadruk jest bardzo dokładny, a kolory żywe. Położenie nie było trudne i trwało godzinke, a nie mam zadnegodoswiadczenia w tego typu pracach.

PierwszyKat

Użytkownik

Zdecyduję się na panele. Mam juz upatrzony motyw w tym sklepie, wiec wielkie dzieki za pomoc bo juzmyslalem ze nic nie wybiore i nigdy nie rusze z remontem. Wszystkiego dobrego i jeszcze raz dzieki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015