Nowe akcesoria do kuchni i łazienki

hanachan

Użytkownik

Witam. Mam problem. Chodzi o to, że tutaj w moim mieszkaniu się ciągle coś dzieje. Albo się psuje, albo nawala, albo trzeba wymienić. Teraz się nam kuchenka zepsuła i dysze się chyba pozapychały, nie działają i koniec. Jeszcze nowy kran trzeba kupić, bo popękał. Ja to mam chyba naprawdę jakiegoś pecha. Polecicie coś, gdzie można kupić takie rzeczy? Bo naprawdę to już nie mam sił…

Bombardier

Użytkownik

Cześć. Nowe dysze do kuchenek trzeba kupić i to koniecznie, bo aż strach pomyśleć, co będzie, jak dojdzie do prawdziwej awarii. Lepiej się o tym jednak nie przekonywać. Ogólnie to poszperaj sobie w itnernecie teraz można sporo ofert znaleźć, które warto wziąć pod uwagę.

hanachan

Użytkownik

Na szczęście armaturę do łazienki już znalazłam sama. Już jeden problem z głowy mniej. Jakoś muszę tylko poogarniać jeszcze jak to zamówienie dokładnie wygląda i czekać na przesyłk. A te dysze to szkoda gadać Ciągle coś…

Bombardier

Użytkownik

Jeszcze bym polecił Ci kupić od razu zawczasu chemię do tego wszystkiego. Na stronie http://e-mikas.com.pl/pl/c/Chemia-instalacyjna/23 masz całkiem dobrą ofertę. A i pozostałe rzeczy też tam znajdziesz bez żadnego problemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015