Tańsze odpowiedniki ekskluzywnych zegarków?

Genowefa

Użytkownik

Hejka wszystkim. Chcę zrobić prezent mojemu mężowi na urodziny i szukam jakiegoś fajnego zegarka. Tak jak w temacie, nie interesują mnie drogie zegarki po 50k ale takie do 5-6. Chciała bym żeby zegarek mimo niższej ceny był wykonany najlepiej jak się da. Proszę o rady gdzie takie coś znajdę.

wymiksowana

Użytkownik

Ja polecam wejść na http://kraff.pl/29-zegarki-rado i tam zobaczyć. Firma której zegarki są w tym linku robi naprawdę dobre i porządne zegarki. Nie musisz się martwić o jakość wykonania bo takie zegarki za kilka tys zawsze są robione dobrze :)

napastnik

Użytkownik

Oj jak dobrze znam ten sklep :P Kupowałem tam wiele razy i za każdym razem jestem tak samo zadowolony. Sklep profesjonalny i bardzo fachowy. Pracownicy naprawdę dużo wiedzą o tych zegarkach.

kamikaze

Użytkownik

Kupowałem w tym sklepie ale zegarek Tag Heuer i mogę powiedzieć tylko że nie spodziewałem się takiej szybkiej realizacji i jakości wykonania. To był mój pierwszy taki zakup zegarka za tyle pieniędzy :D

elsa

Użytkownik

Jak pierwszy raz kupiłam taki droższy zegarek to też byłam zaskoczona jak dobrze jest on zrobiony. Teraz już nawet nie myślę żeby kupić taki za 300 zł bo wiem że nie przetrwa on miesiąca :) Sklep z linku polecam, naprawdę mają tam dużo ciekawych i wyszukanych rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015