Do sprzątania po remoncie.

aleXXXandra

Użytkownik

Cześć, wiecie coś o dobrej firmie sprzątającej, której można zlecić porządkowanie po generalnym remoncie w przedsiębiorstwie?

SwojskiTyp

Użytkownik

A gdzie potrzebujesz tego sprzątania? Bo jak na przykład na Śląsku to sprzątanie firmie Poziom warto zlecić, doskonali fachowcy, bezapelacyjni w całym regionie, no po prostu 100 procent zaufania i dokładności.

aleXXXandra

Użytkownik

Oj wiesz, ja z Zielonej Góry jestem, tam potrzebuję pomocy. A nie wiesz nic o jakiejś firmie w Zielonej? To w sumie niedaleko Śląska. ;)

SwojskiTyp

Użytkownik

Ha! Pewnie się zdziwisz, ale wiem, bo ta moja firma to jest jednocześnie jedną z lepszych firm sprzątających w Zielonej Górze, przynajmniej tak słyszałem jakiś czas temu! Ha, zdziwiona? ;)

aleXXXandra

Użytkownik

Faktycznie – zdziwiona. Co za zbieg okoliczności! :D Słuchaj, a ta firma to rzeczywiście jest taka warta polecenia? Bo wiesz, nie chciałabym utopic pieniędzy, sprzątania jest po tym remoncie całe mnóstwo, a ja nie wygrałam w totka.. :(

SwojskiTyp

Użytkownik

Moje doświadczenia z tą firmą są pozytywne, raczej nie będziesz miała niespodzianek.. Mi ją polecił kumpel, ja polecam dalej, u nas się sprawdziła. Skontaktuj się z nimi, pogadaj, zobacz, jakie masz wrażenia. Powodzenia w ogarnianiu bałaganu!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015