Co zorganizować na rocznicę?

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Witam. Chciałbym zorganizować bardzo unikalny czas dla siebie i mojej drogiej małżonki. Z okazji rocznicy, chciałbym ją gdzieś zabrać. Pomyślałem, że napiszę tutaj na forum i może ktoś z Was doradzi mi jakiś hotel, wysokiej jakości, żeby ją tam zabrać.. co o tym myślicie? Polecicie jakiś hotel? Najlepiej z woj. Mazowieckiego? Liczę na Waszą pomoc.. pozdrawiam

monitorprawdy

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Szamotuły

Wiek: 19

Wejdź sobie tutaj: http://www.hoteldebowagora.pl/przyjecia akurat pod tym linkiem znajdziesz bardzo bogatą listę różnych przyjęć, które można zorganizować w tym hotelu. Możesz zorganizujesz coś specjalnego dla Twojej żóny? W końcu rocznica nie jest na co dzień.. ;)

elsa

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Lodowy wierch

Wiek: 18

Ja polecam ten link: http://www.hoteldebowagora.pl/gdzie-na-weekend-w-polsce znajdziesz tutaj fajnie wyszczególnione miejsca, ggdzie się wybrać na weekend itp. wybierz coś i zorganizuj unikalny czas we dwoje.

Hell

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Ja polecam skorzystać z noclegu w Płocku i akurat dalej zorganizować jakiś unikalny czas we dwoje. Kocham to miasto bo jest niezwykle malowniczo i zostawiłem tam wiele, bardzo cennych chwil i wspomnień w życiu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015