Jakie rzeczy można kupić w sklepie medycznym?

Bratowa

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Szczecin

Wiek: 18

Chcę zrobić zakupy takie większe. Zastanawiam się czy zrobić je w takiej lepszej aptece lepszej w znaczeniu lepiej zaopatrzonej, czy lepiej kupić w sklepie medycznym. Jakie rzeczy można kupić w sklepie medycznym? Bo potrzebuję delikatnych kosmetyków dla dziecka i inne rzeczy do pielęgnacji dla dorosłych , jakieś kosmetyki dla skóry wrażliwej.

Genowefa

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Zakopane

Wiek: 27

Wiesz, to jasne, ze sklep medyczny jest nastawiaony na szeroko rozumianą pomoc medyczną, więc tam masz wiele róznych rzeczy. Moja teściowa kiedyś korzystała z cewników i worków do moczu to wtedy własnie zamawialiśmy w sklepie medycznym. Bo w jej chorobie to jednak było koniecznością. Ale to też jak ktoś nie wstaje to jednak cewnik jest konieczny niestety.

hanachan

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: rybnik

Wiek: 40

Ja zamawiam kosmetyki dla siebie i dla dzieci w sklepie medycznym. Od niedawna, bo jednak drogeryjne kosmetyki za bardzo wysuszaly mi skore. Tutaj jest stronka sklepu o kosmetykach dla dzieci http://abamedica24.pl/109-kosmetyki-dla-dzieci i możesz cos wybrac dla siebie. Te kosmetyki sa delikatne tak, aby nie bylko podrażnień no i są bezpieczne. A to tez wazne. Poza tym ja jeszcze zamawialam Octenisept do odkazania ran. Bo np. dziecko się skaleczy i ma jakiegos bruda i nawet po umyciu z mydlem to dobrze do odkazic czyms silniejszym. I taki preparat kupowalam wlasnie w sklepie medycznym, nie jest jakos bardzo drogi, ale wg mnie warto go wziąć np. ze soba na wyjazd. Buteleczka mala, wiec w sumie nie trzeba za wiele dźwigać. Tutaj możesz wiecej się dowiedziec http://abamedica24.pl/24-srodki-myjace-i-dezynfekcyjne i jak chcesz to tez kup cos do odkazania. Takie rzeczy sa bezpieczne i nie powoduja ze rana się nei goi. Wrecz przeciwnie, bo one oczyszczaja ja. I z takich rzeczy potrzebnych to ja zamawialam tez płatki bo dla mnie to w domu potrzebne do oczyszczenia do przemywania do okładu np. na oczy. Tu jest link http://abamedica24.pl/112-wata-platki-i-patyczki- jak bys chciala cos zamowic tez sobie.

Roberta

Użytkownik

Posty: 53

Skąd:

Wiek: 25

W sklepie medycznym zwykle znajdziesz produkty bardziej specjalistyczne. Bo apteka to głownie leki, jakieś suplementy no i takie inne syropidła na kaszel. A w sklepie medycznym to kupisz przyrządy do rehabilitacji a tego normalnie w aptece nei dostaniesz przeciez.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015