Jak nagrodzić dzieciaki za dobre wyniki w szkole?

SwojskiTyp

Użytkownik

Hej! Słuchajcie, mam klasę maluchów, które naprawdę dobrze się uczyły (mają wyróżnienia w konkursach na wysokich miejscach, dodatkowo to dzieci, które chcą się uczyć), pomyślałem, że na przyszły rok przydałoby się ich jakoś nagrodzić za ich wysiłki. Co polecacie?

Fin

Użytkownik

Ja bym szedł tradycją :) Najlepiej wysłać dzieciaki na zieloną szkołę, żeby dzieciaki pobyły trochę na świeżym powietrzu, poszalały na jakimś placu zabaw, przy jakimś ognisku poszalały, taki wiesz, zdrowy wypoczynek, a może i przy okazji czegos się nauczą :)

aleXXXandra

Użytkownik

A może jakiś atrakcyjny wyjazd dla dzieci na ferie zimowe ? Wiesz, żeby pojechały w góry i aktywnie ten czas też spędziły :) Nawet taki 8 latek już może się uczyć jazdy na nartach, więc myślę, że pomysl bardzo dobry :)

SwojskiTyp

Użytkownik

Właśnie trafiłem na ofertę jakiejś firmy, która organizuje letnie obozy dla dzieci i młodzieży i ich oferta wygląda zupełnie konkretnie. Chyba ten wyjazd rzeczywiście będzie najlepszym wyjsciem.Ta firma, co ją znalazłe to ma jeszcze jakiś własny ośrodek z pełnym asortymentem. Słowem pełna profeska. Dzięki za poradę! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015