Jak nagrodzić dzieciaki za dobre wyniki w szkole?

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Hej! Słuchajcie, mam klasę maluchów, które naprawdę dobrze się uczyły (mają wyróżnienia w konkursach na wysokich miejscach, dodatkowo to dzieci, które chcą się uczyć), pomyślałem, że na przyszły rok przydałoby się ich jakoś nagrodzić za ich wysiłki. Co polecacie?

Fin

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Braniewo

Wiek: 35

Ja bym szedł tradycją :) Najlepiej wysłać dzieciaki na zieloną szkołę, żeby dzieciaki pobyły trochę na świeżym powietrzu, poszalały na jakimś placu zabaw, przy jakimś ognisku poszalały, taki wiesz, zdrowy wypoczynek, a może i przy okazji czegos się nauczą :)

aleXXXandra

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Chorzów

Wiek: 42

A może jakiś atrakcyjny wyjazd dla dzieci na ferie zimowe ? Wiesz, żeby pojechały w góry i aktywnie ten czas też spędziły :) Nawet taki 8 latek już może się uczyć jazdy na nartach, więc myślę, że pomysl bardzo dobry :)

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Właśnie trafiłem na ofertę jakiejś firmy, która organizuje letnie obozy dla dzieci i młodzieży i ich oferta wygląda zupełnie konkretnie. Chyba ten wyjazd rzeczywiście będzie najlepszym wyjsciem.Ta firma, co ją znalazłe to ma jeszcze jakiś własny ośrodek z pełnym asortymentem. Słowem pełna profeska. Dzięki za poradę! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015