Mam problem z OC, pomocy!

aleXXXandra

Użytkownik

Witam! Od wielu lat nie zmieniałam ubezpieczyciela, bo firma, w której wykupowałam polisy wydawała mi się bardzo porządna i uczciwa. Niestety, pól roku temu zmieniłam zdanie, gdyż po wypadku samochodowym, chcąc uzyskać należne mi odszkodowanie spotkałam się z wielokrotną odmową. Nie wiem, co mam z tą sytuacją zrobić. Czy od razu powinnam iść z tym do sądu?

PierwszyKat

Użytkownik

Szanowna Pani, na razie polecam się wstrzymać z wstępowaniem na drogę sądową. Jeśli chodzi o odszkodowanie OC to proszę jeszcze raz dokładnie przejrzeć umowy podpisane z ubezpieczycielem. Być może są tam jakieś kruczki prawne, które na swoją niekorzyść przeoczyła Pani przy podpisywaniu dokumentów.

kamikaze

Użytkownik

Dzień dobry, ja natomiast polecam pomyśleć o skorzystaniu z pomocy firmy zajmującej się skupem odszkodowań. Bez dwóch zdań, profesjonaliści w takich sprawach są naprawdę bardzo pomocni. Jeśli przeoczyła Pani jakieś zapisy prawne albo po prostu trafiła Pani na nieuczciwego ubezpieczyciela, nie ulega wątpliwości, że odkup odszkodowania OC będzie dla Pani najkorzystniejszym rozwiązaniem, który pomoże Pani uzyskać pieniądze z odszkodowania.

hanachan

Użytkownik

Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami! Proszę dokładnie przejrzeć wszystkie dokumenty napisane zawiłym językiem (a jakże!) i następnie skorzystać z pomocy fachowców. Ja korzystałam z pomocy firmy Avista w sprawie podatku od ugody pozasądowej oraz w sprawie zaniżonego odszkodowania AC i bardzo sobie chwalę tę współpracę, ponieważ z ich pomocą rozwiązanie tychże spraw było wręcz banalne. Polecam!

aleXXXandra

Użytkownik

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za pomoc. Zgodnie z tym, co Państwo napisali, najpierw przejrzę jeszcze raz dokumenty, a potem poszukam firmy, które wesprze mnie w tych działaniach. Nie chcę, aby ta sprawa skończyła się w sądzie, także mam nadzieję, że uda mi się to załatwić przy pomocy jakiejś profesjonalnej firmy. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015