Białka Tatrzańska – dla turystów nie lubiących tłoków?

SwojskiTyp

Użytkownik

Cześć, co sądzicie o Białce tatrzańskiej? Czy to dobre miejsce na romantyczny wyjazd, dla osób które aktywnie lubią spędzać czas, z dala od zatłoczonych uliczek turystycznych miast?

hanachan

Użytkownik

Myślę, że tak – Białka Tatrzańska jak i okolice są idealnym miejscem dla osób kochających góry, ale nie przepadających za turystycznym tłokiem. Mój mąż – jeszcze jako narzeczony – zabrał mnie w te okolice i się oświadczył, więc dla mnie to doskonałe miejsce na taki romantyczny odpoczynek

SwojskiTyp

Użytkownik

Ale zbieg okoliczności – ja też chciałbym się tam oświadczyć swojej dziewczynie. W jakich okolicznościach twój maz oświadczył się tobie?

hanachan

Użytkownik

Na przełęczy z malowniczymi widokami na szlaku papieskim. Dla mnie miało to też inne znaczenie, bo Papież Polak był dla mnie ideałem, wzorem do naśladowania, dlatego mój maż wybrał dokładnie to miejsce :-)

Bombardier

Użytkownik

Białka tatrzańska to super turystyczne miasto – dla osób kochających góry i tych którzy nie muszą odpoczywać chodząc po górskich szlakach, ale wystarczy im doskonałe czyste powietrze i piękno łono natury.

SwojskiTyp

Użytkownik

no tak, ale to nie jest głupi pomysł na oświadczyny. Dzieki za pomoc i za wasze inforamcje
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015