Chcę się pozbyć auta po wypadku

aleXXXandra

Użytkownik

No witam. Mam taki problem. Najpierw mi się wydawało, że dość mały, a teraz jednak się okazuje, że dość duży. Miałam wypadek swoim samochodem. Auto dość nowe, nawet jeszcze 5 lat nie ma jak z salonu wyjechało. Raczej luksusowe. No i miałam wypadek, koszty są naprawy są ogromne i stwierdziłam, że zamiast naprawiać to lepiej chyba go sprzedam i kupię coś innego sobie. Ale nikt kupić nie chce, a ja nie wiem kompletnie co mam dalej robić

Fin

Użytkownik

No tak to jest z samochodami, że powypadkowych to raczej nikt nie chce, bo trzeba się martwić z naprawami i w ogóle. Chyba że na jakiś skup trafisz to wtedy będziesz mogła sprzedać i bez problemu na tym sobie cos tam jeszcze zarobić, żeby dołożyć do nowego samochodu jak mówisz, że planujesz zakup

SwojskiTyp

Użytkownik

kolega ma rację. A już w ogóle to polecam Ci wejść na http://superautomarket.pl/ to będziesz sobie mogła popatrzeć czy takie oferty Cię w ogóle interesują. Wycenę robią na miejscu przez formularz, który jest dostępny na stronie internetowej to sobie poszperaj i się zastanów czy Ci odpowiada coś takiego. Moim zdaniem innej opcji po prostu nie masz

aleXXXandra

Użytkownik

No dobre chociaż i coś takiego, skoro nie ma innego rozwiązania. No dobrze dziękuję i w takim razie naprawdę muszę o tym poważnie pomyśleć

SwojskiTyp

Użytkownik

Myśl, myśl, bo naprawdę nie znajdziesz kupca na takie auta, jak będziesz musiał jeszcze włożyć drugie tyle na naprawę to po prostu kupi samochód, który jest w całości sprawny
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015