Co myślicie o wynajęciu coacha dla firmy?

Fin

Użytkownik

Sądzicie, że to może pomóc?

aleXXXandra

Użytkownik

A o jakie efekty ci chodzi? Bo to chyba ważne

kamikaze

Użytkownik

Takie typowe, podniesienie motywacji, wykrycie potencjału, zmaksymalizowanie możliwości.. tylko zastanawiam się czy to nie są tylko takie ładnie brzmiące slogany które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości

boska

Użytkownik

Mnie w sumie też trudno wyobrazić sobie co to ma zmienić, może jeszcze taki coach który powie pojedynczemu człowiekowi, co powinien robić, jak się rozwijać, jakoś go zmotywuje, ale coaching dla firm ? Cóż, jak to mówią, jeśli się nie spróbuje, to się nie będzie wiedziało, nie?

hanachan

Użytkownik

A ja mysle, że najpierw trzeba byłoby wziąć udział w takich zajęciach żeby móc mówić czy działają czy nie :) ja nie mam pojęcia jak to wygląda. Ale wydaje mi się, że skoro ludzie się na to decydują to chyba jednak musi działać

Fin

Użytkownik

No właśnie, wiem, że na zachodzie jest to bardzo popularne rozwiązanie, tam istnieje wiele wielkich firm szkoleniowych które się tym zajmują i widocznie musi to dawać efekty skoro nie brakuje chętnych

aleXXXandra

Użytkownik

To sam widzisz, wiele zależy chyba od samego coacha. W każdym razie myślę, że warto spróbować tylko znajdź dobrego coacha, jeśli chodzi o motywowanie całej firmy to myślę, że człowiek musi być naprawdę dobry w tym co robi :) więc chyba nie warto też oszczędzać. Choć tak naprawdę nie mam pojęcia jakie mogą być koszty takich usług

Fin

Użytkownik

Ja też jeszcze się w tym nie orientowałem ale w sumie koszty to dla mnie sprawa drugorzędna jeśli ma pomóc, jeśli udałoby się osiągnąć takie efekty jakie są istotą coachingu dla firm to na pewno bardzo się to opłaci, bez względu w sumie na to ile będzie kosztowało, bo koszty się zwrócą

aleXXXandra

Użytkownik

Masz rację, zwłaszcza że chodzi o takie usługi dla firmy, a nie dla pojedynczej osoby, life coaching, tak to się chyba nazywa? To pewnie jest tańsze, ale i wysiłek mniejszy. Btw, to też musi być bardzo ciekawe, aż skusiłabym się na coś takiego, choćby z ciekawości :)

Fin

Użytkownik

Ha ha no to przemyśl, ja chyba też się zdecyduję dla swojej firmy. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015