Jak opracować strategię rozwoju firmy.

elsa

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem prezesem zarządu średniej spółki i ostatnio postanowiliśmy przygotować plan na rozwój firmy na następne dwa albo trzy lata. Niestety nikt z nas nie jest w tym dobry więc chcemy zlecić to zewnętrznej firmie.

napastnik

Użytkownik

Znam kilka firm które zajmują się doradztwem właśnie jeżeli chodzi o takie kwestie. Działa to mniej więcej na tej zasadzie ze klient ustala co chce osiągnąć a firma próbuje ustalić pod to jakiś konkretny plan działania ;) To wszystko tak mocno w uproszczeniu.

kamikaze

Użytkownik

Kiedyś trafiłem na stronę firmy która prowadzi doradztwo strategiczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw więc zaraz wyśle ci na nich namiary i zobaczysz co piszą na tej stronie. Chyba jest to najlepsze rozwiązanie żeby ktoś popatrzył na to z boku ;)

wymiksowana

Użytkownik

Mnie interesuje za to doradztwo inwestycyjne Poznań posiada wiele takich firm ale interesuje mnie ktoś z większym kontem widzenia. Moja inwestycja od jakiegoś czasu przynosi spory zysk ale ciężko jest to w jakiś sposób uschematyzować.

elsa

Użytkownik

Ślicznie dziękuję ;) Dostałam od was więcej odpowiedzi niż miałam nadzieję dostać, jeszcze jakieś prywatne wiadomości z linkami do stron. Dzięki, powinno mi to wystarczyć żeby wszystko załatwić ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015