Auta zawsze w gotowości.

zwyczajnymirek

Użytkownik

Muszę Wam się przyznać, że tego się nie spodziewałem. Potrzebowałem ostatnio wynająć pilnie auto. No dosłownie potrzebowałem go za dwie godziny i wiecie co, nigdzie nie znalazłem gotowego samochodu. Na szczęście uratował mnie znajomy. Żeby na przyszłość oszczędzić sobie takich historii, może znacie jakąś firmę, dla której to nie będzie problem.

elsa

Użytkownik

Trzeba było od razu tutaj pisać. Ja ci mogę polecić firmę Osek Rent a Car, która zawsze ma pewną flotę, doskonale przygotowaną, sprawną i pewną. A do tego po konkurencyjnych stawkach, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej.

bomberman

Użytkownik

To cię nieźle porobili. Ja korzystałem z ich usług ostatnio, musiałem zorganizować wynajem samochodu w Poznaniu i bez problemu się udało. Do tego jeszcze po wszystkim przyjechali po samochód tam gdzie im zleciłem. Ekstra usługa...

wymiksowana

Użytkownik

Zdecydownie najtaniej wypożyczają auta na terenie całego kraju. Oczywiście najbardziej oblegane są lotniska, bo to przecież główne miejsce poszukiwań aut do dalszej podróży, ale też inne formy wynajmu wchodzą w grę.

Roberta

Użytkownik

Inne, czyli jakie...

napastnik

Użytkownik

No na przykład możesz skorzystać z auta w formie wynajmu długoterminowego, jesli masz taką potrzebę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015