Jak określić, że mój samochód jest bezpieczny?

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Cześć! Może to głupie, ale mam takie zasadnicze pytanie. Tyle się słyszy o wypadkach samochodowych, wiem, że często to po prostu z głupoty człowieka, ale czasem to po prostu maszyna też lubi zawieść. Dlatego pytanie, jak się dowiedzieć, czy mój samochód jest w pełni bezpieczny? Wiadomo, że są te przeglądy okresowe, ale pytanie, na ile rzeczywiście są one wiarygodne?

Fin

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Braniewo

Wiek: 35

Zasadniczo muszą być, chyba, że masz jakichś olewaczy, którym zalezy tylko, by wziąć kasę i puścić Cię dalej. Zawsze możesz poza przeglądami udać się na profesjonalny przegląd techniczny, w czasie którego przeprowadzą Ci porządną diagnostykę pojazdu. Przy czym nie szukałbym warsztatu, w którym to zrobią najtaniej, tylko po rpstu porządnie.

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Kolega wychodzi z mylnego założenia, że żeby było dobrze, to musi być drogo. Ja się tak kiedyś naciałem i okazało się później, że faceci zainkasowali dużo kasy, a nawet się porządnie nie przyłożyli. Od tamtej pory znalazłem sobie oddział stacji kontroli pojazdów w Warszawie jednej ogólnopolskiej sieci takich punktów diagnostycznych i wiem, że im mogę zawierzyć. Tam nie ma miejsca na partactwo.

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Ja właśnie znalazłem taką ofertę: http://www.speedcar.pl/opole.html. Myślicie, że można do nich jechać na takie badania techniczne? Czy może szukać czegoś innego?

kamikaze

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek: 54

Jak chcesz mieć porządnie sprawdzony samochód, to jedź do nich :) Bo to właśnie ta firma. Nie pisalem o nich, bo nie wiedziałem, skąd jesteś i czy u Ciebie tez działają, no ale jak masz ich w okolicy, to jak najbardziej. U nich przynajmniej będziesz wiedział, co warto naprawić, albo co wymienić. Przy okazji ceny mają naprawde dobre.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015