Jak określić, że mój samochód jest bezpieczny?

Bombardier

Użytkownik

Cześć! Może to głupie, ale mam takie zasadnicze pytanie. Tyle się słyszy o wypadkach samochodowych, wiem, że często to po prostu z głupoty człowieka, ale czasem to po prostu maszyna też lubi zawieść. Dlatego pytanie, jak się dowiedzieć, czy mój samochód jest w pełni bezpieczny? Wiadomo, że są te przeglądy okresowe, ale pytanie, na ile rzeczywiście są one wiarygodne?

Fin

Użytkownik

Zasadniczo muszą być, chyba, że masz jakichś olewaczy, którym zalezy tylko, by wziąć kasę i puścić Cię dalej. Zawsze możesz poza przeglądami udać się na profesjonalny przegląd techniczny, w czasie którego przeprowadzą Ci porządną diagnostykę pojazdu. Przy czym nie szukałbym warsztatu, w którym to zrobią najtaniej, tylko po rpstu porządnie.

SwojskiTyp

Użytkownik

Kolega wychodzi z mylnego założenia, że żeby było dobrze, to musi być drogo. Ja się tak kiedyś naciałem i okazało się później, że faceci zainkasowali dużo kasy, a nawet się porządnie nie przyłożyli. Od tamtej pory znalazłem sobie oddział stacji kontroli pojazdów w Warszawie jednej ogólnopolskiej sieci takich punktów diagnostycznych i wiem, że im mogę zawierzyć. Tam nie ma miejsca na partactwo.

Bombardier

Użytkownik

Ja właśnie znalazłem taką ofertę: http://www.speedcar.pl/opole.html. Myślicie, że można do nich jechać na takie badania techniczne? Czy może szukać czegoś innego?

kamikaze

Użytkownik

Jak chcesz mieć porządnie sprawdzony samochód, to jedź do nich :) Bo to właśnie ta firma. Nie pisalem o nich, bo nie wiedziałem, skąd jesteś i czy u Ciebie tez działają, no ale jak masz ich w okolicy, to jak najbardziej. U nich przynajmniej będziesz wiedział, co warto naprawić, albo co wymienić. Przy okazji ceny mają naprawde dobre.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015