Gdzie kompleksowo zaopatrzyć się w bakalie.

monitorprawdy

Użytkownik

Kto poleci mi jakąś dobrą hurtownię, w której można kupić całe zestawy bakalii. Prowadzę dużą restaurację, w której obroty są naprawdę bardzo duże. Zależuy mi na możliwości ciągłych dostaw, przede wszystkim świeżych produktów, które można od razu zastosować w gotowaniu. Szczególnie interesują mnie różne odmiany orzechów.

napastnik

Użytkownik

Czyli jednym słowem interes bardzo dobrze idzie, to w dzisiejszych czasach nie takie pewne. Ja też prowadze restauracje i przyznam szczerze, że własnie dzieki kontaktom z dostawcami udaje mi się jakość przetrwać. Dzięki wynegocjonowanym cenom mogę trochę treż obniżyć swoje ceny.

monitorprawdy

Użytkownik

No generalnie o to chodzi, ale chodzi też o ciągłość dostaw. Nie mogę czekać na przykład na orzechu brazylijskie przez dwa tygodnie. Wiem, że to akurat produkt, który w niektórych hurtowniach schodzi bardzo słabo, więc nie zaopatrują sięw niego na bieżąco.

napastnik

Użytkownik

Ja współpracuje i polecam usługi hurtowni bakaliowo.pl, która ma w swojej ofercie praktycznie wszystkie dodatki, jakie są potrzebne z grupy bakalii. Orzechy to mają chyba w każdej odmianie. To najlepsza hurtownia z bakaliami jaką znam…

elsa

Użytkownik

No na rynku nie ma wielu pewnych dostawców. A tutaj generalnie wszystko od ręki, świetnie spakowane i smaczne. Gotowe zamówienia docierają bardzo szybko, dzięki czemu żadnych potraw nie trzeba wyłączać z karty. Zaskoczyli mnie ostatnio ceną za blanszowane migdały, oczywiście na plus.

Roberta

Użytkownik

Bakalie to oczywiście czesc asortymentu. Jest tego znacznie więcej, ale to każdy wybiera to co potrzebuje. Ja znalazłam z nimi kontakt, bo kakao w wersji odtłuszczonej musiałam zdobyć w większej ilosci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015