Filtr do lodówki, co polecacie?

PierwszyKat

Użytkownik

Muszę wymienić filtr do lodówki, a tak szczerze to nigdy tego nie robiłem i nawet za bardzo nie wiem jak sie za to zabrać. Z tego co udalo mi siewyczytac jest to filtr wewnętrzny wiec na początek zapewne będę prosił o pomoc w zamówieniu. Mam nadzieje ze do filtru dolaczajajakas instrukcje zebymmogl sobie sam poradzic bez wzywania specjalisty.

PierwszyKat

Użytkownik

Polecam Ci kupić filtr tutaj: http://filtrosfera.pl/filtry-do-lodowek-wewnetrzne bo są w niskich cenach a jakość bez zarzutu. Wymiana jest prosta ale zależy od typu lodówki wiec tu nie pomoge. Mozeszznalezc w sieci jakies rysunki pogladowe, albo cos takiego, pzdr.

elsa

Użytkownik

Takimi rzeczami zajmuje siemojmaz ale stronka jest mi znana bo zamówiłam tam filtr do ekspresu DeLonghi o wiele taniej niż oferują inne sklepy. Wszystko działa jak wcześniej więc najwyraźniej jakość identyczna, a z tego co się dowiedziałam to są to kapryśne urządzenia i gdyby coś było nie tak to na pewno nie działałoby poprawnie.

Bombardier

Użytkownik

Jest tak jak mówisz, też mam ekspres tej marki i już się przekonałem że jakość filtrów ma tu olbrzymie znacznie. No ale jak się chce mieć taką kawę każdego ranka... :D

elsa

Użytkownik

Narobiłeś mi ochoty :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015